Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Eszter...

Mi a véleményetek az Eszter és az Irina névről?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik mindkettő,akár ikerpárnak is el tudnám képzelni.
2015. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Eszter számomra az egyik legrondább női név, soha semmilyen körülmények között nem adnám.

Az Irina elég különleges, de szerintem kissé öregasszonyos.

2015. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem meg az Irina nem tetszik. Szerintem egy ronda orosz név. Sosem adnám a gyerekemnek. Az Eszter viszont tetszik.
2015. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Az Eszter szép, de sok ellenszenves Eszter miatt kicsit negatív hangzású. Az Irina különleges, de nekem egy kommunista szigorúan összefogott kontyú matróna jutna róla eszembe először.

Egyébként ne hallgass idegenekre. Az édesanyáknak jön egy sugallat amíg a pocakjukban van a baba , hogy mi is lenne számára ideális.

2015. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Az Irina nagyon tetszik,mi is számításba vettük anno a férjemmel, de végül a Lizánál maradtunk.


Az Eszter nagyon ronda név szerintem.

2015. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Eszter névről egy kedves, szorgalmas, halk szavú lány jut eszembe.

Az Irina is szép csengésű, bár tény ,hogy kissé oroszos.

2015. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom... nekem Irináról nem öregasszony jut eszembe, hanem egy gyönyörű, szőke - orosz - lányismerősöm, akit így hívnak...
2015. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Az a lány válasza:
100%
Engem Eszternek hívnak, szóval nem tudok véleményt mondani, hogy szép e vagy sem, viszont az tudom, hogy perzsa eredetű név, jelentése csillag, és Istár asszír-babilóniai istennő nevével azonos eredetű.
2015. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az Eszter szép név, az Irina viszont határozottan idegen hangzású. Én nem adnék olyat a gyerekemnek.
2015. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!