Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van ez egy...

Milyen hatással van ez egy ilyen természetű nőre?

Figyelt kérdés
A férjem exe évek óta állandóan írogat,sms,email,amíg le nem tiltottam addig a fészbukon is,nem ír semmi konkrétat csak mocskolódik(nem miattam mentek szét) beleköt abban amit lát rólunk képet stb stb.Most nem olyan régen kiderült,hogy terhes(persze ezt is megírta egyből sms-ben,olyan stílusban,hogy talált végre valakit aki gyereket is tud csinálni),és azóta abba maradtak az üzenetek,szerencsére.Ő olyan jövök-megyek természetű,a munkáját nem szereti,csak azt,hogy jó a közösség meg a fizetés.Tehát inkább a társaság ami motivája,hogy oda járjon dolgozni.Mindig is nagyon szeretett volna gyereket,gondoskodó típus,sztem jó anya lesz.Én úgy gondolom,hogy most nagyon boldog,hogy jön a baba,és valószínű ezért is maradtak abba a "zaklatásai".Úgyhogy mi is boldogok vagyunk,hogy végre terhes lett :)) A kérdésem,hogy egy ilyen természetű nő,aki mozgalmas életet élt mindig,de az anyaságot is nagyon várta mindig,lehet hogy megzuhan majd szülés után,a bezártságtól,attól,hogy kis faluba költözött a vőlegényével,hogy jóval kisebb lesz a mozgástere,vagy ezt teljesen kompenzálni tudja az anyaság okozta öröm?Én tartok tőle,hogy bedepizik,és elölről kezdődnek a "zaklatások".

2015. febr. 27. 08:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok (nem a zaklatásra értem:D), rosszul tűröm a bezártságot, amikor ugyanúgy egy senkiföldjére költöztünk, ahol semmi nincs, és baba is lett,én is bekatrantam teljesen.
2015. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első időben szerintem lesz elég dolga a gyerek körül, utána meg lehet, hogy nem is történik semmi részéről, mert addigra leszokik a zaklatásotokról. (Majd megy babafórumokra belekötni a többi anyukába.)
2015. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír :))
2015. febr. 27. 08:47
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
hát egy pöttyet túlaggódod - elkezdte a saját életét az exen túl, ti is hagyjátok őt már. Majd megoldja a problémáit, mint annyi más ember
2015. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze,biztosan túl aggódom,mert elég volt belőle évekig,persze az sosem fogja átérezni,hogy milyen ez,aki sosem volt ebben a helyzetben.Nem szeretném,ha megint elölről kezdődne ez az egész.Mi mindig békén hagytuk,egy üzire sem válaszoltunk sosem.
2015. febr. 27. 09:04
 6/15 Girgoy ***** válasza:
31%

Egy a lényeg: semmilyen szinten ne tartsátok vele a kapcsolatot! Se Te, se a férjed, még csak nagyon ne is gondoljatok rá! Csak így van esély arra, hogy valóban új életet fog kezdeni és elapad a régi élete. Ha nem éltetitek a kapcsolatot, akkor meg fog szűnni, ne aggódj.


Ha fel akarja eleveníteni, akkor le kell pattintatni. (Legfeljebb akkor nem, ha már teljesen normális, új alapokkal kezdtek, de gondolom, nem ok nélkül aggódsz most.) Az anyasággal sokminden jár együtt, teljesen új dolgok, új örömök és új terhek. Ha elapasztjátok a kapcsolatot, akkor az egész könnyen lehet, hogy arról fog szólni, hogy az elején be volt rágva a szakítás miatt, de most már másfelé néz az élete. Ha mégis bekattanna ismét (bár ez azért nem biztos), de Ti már kiléptetek az életéből, lehet, hogy máson fogja levezetni a stresszt, pl. az új férjén. Nem feltétlenül fog még plussz személyeket keresni, akiket tovább zaklathat. De eddigre Ti már lépjetek ki minden szinten az életéből.

2015. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

Valami nekem nem kerek.kicsit ugy tunik mint ha te lenel a terhes no es te vagy az aki zaklata az exet!

Ugyani en ilyen helyzetbe k@urvara nem erdekelne hogy az ex hova koltozott es depislesz e? Eszembe se jutna az hogy ujjra zaklatni talalna stb...1 gyerek szinte egesz napot igenyli egy anyatol.

Kicsit olyan mintha most te aggodnal az ex miatt,epp ezert tunik ugy hogy tevagy a terhes no es te zaklatod a ferjed exet...

2015. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem siman feljelenthettetek volna zaklatasert. Ha tul sok szabad ideje lesz, akkor szerintem megint rakap majd.. Le is lehet tiltani egyebkent, vagy telefonszam csere. Ugyanez az emaillel. Nem is ertem miert turtetek ezt evekig.
2015. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem én nem vagyok terhes.És persze,hogy eszembe jut,hogy depis lesz és megint minket zaklat majd,hisz több éven keresztül csinálta.Elköltöztünk tőle több mint 150 km-re,mégis megjelent a ház előtt amikor a férjem nem volt itthon,úgy kiabált,hogy a kislányom sírva fakadt mert félt tőle.Nem írunk neki semmit soha,a fészbukról le van tiltva,mégis ha borító képet,vagy profilképet váltunk,utána hetekig jönnek a mocskolódó üzenetek.Ezért írtam,hogy aki ezen nem megy keresztül,az nem fogja ezt érteni,nem fogja érteni azt sem miért tartok attól,hogy megint elkezdi.
2015. febr. 27. 09:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondtam, jelentsetek fel. Ezt rogton azutan megtettem volna hogy a lanyomat riogatja.
2015. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!