Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri kamionozni? Van itt...

Megéri kamionozni? Van itt olyan aki kamionozik, esetleg családtagja ismerőse? Házasságra/kapcsolatra milyen hatással van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyagilag megéri. Nekem anyukám kamionozik az élettársával, négykezesben. Érdemes olyan céget keresni, ahonnan 2-3 hetente haza lehet jönni (nem mind ilyen!). Eleinte biztosan nehéz lesz megszokni hogy nincs melletted, de ha elég energiát fektettek a kapcsolatba még így is, akkor szerintem nem lesz gond. Ennek ellenére nem javasolnám hogy valaki tizenévekig csinálja.
2014. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férfinek nem, a nőnek pedig érdemes ilyennel kezdeni.

Jól keresnek, sosincsenek itthon, így nem szól bele semmibe, lehet mellette kényelmesen szeretőt tartani stb.

Nem véletlenül vannak oda értük a nők(pontosabban a helyzetükért)!

2014. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyagilag talán igen, de család mellett nehéz. Eléggé "cigány" élet a kamionosoké. Barátnőm férje 8 éve csinálja, de sajnos mással nem keresne ennyit. Ő minden hétvégén itthon van, ritka ha nem tud hazajönni.
2014. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért is keresnek ennyit, mert cserébe az életüket adják és 3 négyzetméteren élnek. Apukám kamionozik. Elvileg pénteken ér haza, és hétfőn megy vissza. Gyakorlatilag nem. Pl. most hétvégén szombaton délután ért haza, vasárnap este már mennie is kellett vissza:( Anyukámmal nagyon szeretik egymást és mivel alig vannak együtt, nem is szereti ezt a munkát. Már egy ideje másik munkát keres, és mivel mi is külföldre kényszerültünk honvágya is van. Észrevettem, hogy elkezdett felhízni, szerintem depressziós kicsit. De nyelvtudás híján nem igazán tud máshol elhelyezkedni. Szóval ha nincs családod és csak a pénz lebeg előtted, akkor ajánlom. Életed pedig nem nagyon lesz:( Bocsi, hogy ezt mondom, de én így látom.
2014. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyagilag megéri, de inkább külföldi cégnél. 3 - 4 hét még emészthető, ha utána 1 hetet otthon lehetsz. Nem könnyű, de megy. Az sem lélekemelő ám, ha valaki 6 napot dolgozik valahol, reggel sötétben megy, este sötétben érkezik, és erre kap 120 ezer forintot. Én 20 nap meló 10 nap itthonlét rendszerben dolgozom, ez elviselhető. És ha itthon vagyok, akkor itthon vagyok, 240 óra hosszat semmi dolgom. Összesen 14 éve csinálom.


Azoknak nehéz, aki az ún. kényszerkamionosok, pl. 40 évesen kezdi, eddig tanár volt, pék vagy benzinkutas, de belekezd, mert úgymond, itt jól lehet keresni. Nekik jóval nehezebb mint pl. nekem, aki mindig is sofőr voltam.

2014. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves utolsó!Neked amúgy van családod,barátnőd?A magánéleted mennyire viseli meg?Vagy mennyire bírják ezt a nők?Én attól félnék,hogy rámegy a magánéletem.Szóval ez a része érdekelne,mert azért nem szeretnék egyedül maradni ez miatt és nem szeretném ez miatt elveszíteni azt akit szeretek.

2014. nov. 13. 11:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, van. A feleségemmel 11 éve vagyunk együtt és van egy 11 hónapos kislányunk. Nem könnyű, nehéz olyan társat találni, aki kibírja.
2014. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pandas74 válasza:

10 eve csinalom a nemzetkozit,jo ideje 3 het kinnt,1 otthon rendszerben,a szakman belul elfogadhato berezesert......azt hittem ez igy rendben is van,lesz...

Jelenleg fogom megfizetni az arat!Felesegem 18 ev hazassag utan valni akar ,es fog is.....talan beleunt!Szoval most megy a kamionozas elott felepitett hazunk,a kozos eletunk,amiert eddig is hajtottam.....szoval nekem nagyon nem erte meg!Megis maradnom kell,mert most pedig ossze kell raknom ujbol valami sajat tulajdonu ingatlanra,es a lanyom inditasara is.Amig csinalnom kell nem is igen gondolkozhatok uj kapcsolatban.....ugyan mennyi eselye van egy ujnak,ha a hazassagomat is tonkre tudta tenni

Nyilvan vannak ,mas peldak is,mas nok,mas elethelyzetek.....van akinek bejon!Nekem nem igy lett!

2014. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Azért nálatok a feleséged is hibás ennyi idő után, bár nem lehet az írásodból megítélni őt sem. Azt el tudom képzelni, hogy elég volt neki is egyedül gyereket nevelni, mindig egyedül lenni, viszont biztos, hogy neked sem volt könnyű, hogy ilyen áron tudtad biztosítani hozzá a hátteret. Biztos, hogy semmi megoldás? Közel 20 évet, az ablakon kidobni, a nehezen megszerzett javakon osztozkodni, a mindkettőtöknek újrakezdeni? Ezt nagyon szívfacsaró olvasni :(
2014. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!