Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, nők, mennyire...

Feleségek, nők, mennyire féltékeny a párotok? Miben mutatkozik ez meg?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem féltékeny a férjem, legalábbis semmi jele nincs.
2015. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem féltékeny, semmilyen szinten sem...
2015. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.


Szerencsére eddig megúsztam az extra féltékeny pasikat, és a mostani is 100%-ban megbízik bennem - ahogy én is benne. Egyszer beszéltünk erről,és mindketten úgy vagyunk vele, hogy mivel mindkét félnek végtelen számú lehetősége lenne, jobb inkább bízni és nem kattogni az egészen. No meg egyikünknek sincs oka elégedetlennek lenni a másikkal otthon, tökéletesen kiegészítjük egymást, törődünk a másikkal, szóval ha egyik félnek sincs hiányérzete sem érzelmi, sem szexuális sem szellemi téren, akkor hogy jöhetne képbe a megcsalás? Sehogy. Nálunk ilyen egyszerű.

2015. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem féltékeny típus. Meg én sem. Megbízunk egymásban. Azért valamennyire az a aggodalom jelen van. De elszoktuk tréfálni a necces helyzeteket.


Pl. ha végig mérnek a férfiak valahol, akkor ő mint egy apuka a kislányának, azt mondja, "hogy ejnye, ejnye, ha nem figyelek még a végén elrabolna tőlem".


Vagy amikor az egyik szaktársa el akart szedni tőle akkor is csak annyi hozzáfűznivalója volt, hogy Tudja, hogy sosem csalnám meg a háta mögött, ezért úgy is tudni fogja ha a szaktársa érdekel.


De nekünk elég bizalmas a viszonyunk a párommal. Amikor tényleg veszély fenyeget, és valamelyikünk kezd erősebb érzéseket táplálni egy harmadik iránt, akkor mindig megbeszéljük, hogy mi legyen. Miben segíthetünk a másiknak. Olyankor jobban odafigyelünk egymásra és a kapcsolatra. Szóval attól sosem féltem, hogy megcsal. Ezért nem is ébredt fel bennem a féltékenység. Engem megnyugtat a tudat, hogy ezeket a dolgokat meg tudjuk beszélni... és közös erővel tovább tudunk menni.

2015. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bízom a páromban,ő is bennem,nem igazán szokott féltékenykedni,nem egy féltékenykedő típus.
2015. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
hála a jó istennek egyikünk sem féltékeny. Nincs okunk rá.
2015. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem betegesen féltékeny volt. Mikor a párommal összejöttünk, külön kiemeltem, nem szeretem a féltékenykedést, mert az bizalmatlanság. Sosem éreztem rajta, hogy féltékeny lenne, de nem tudom, hogy csak nem mutatja ki, vagy valóban nem az. Néha azért jól esne egy kicsit látni, hogy félt, így olyan, mintha úgy gondolná, úgysem kellenék senkinek:( Persze vannak előnyei ennek a hozzáállásnak is, de egy kis egészséges féltékenység nem feltétlen árt a kapcsolatnak.
2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semennyire, szerintünk egy kapcsolatban alapvetö a feltétlen bizalom.


Ha bármikor elkezdene féltékenykedni, akkor azzal vége lenne a kapcsolatunknak.

2015. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en parom sem feltekenykedik,nem azert mert tudja huseges vagyok csak mert mar nem erdeklem semilyen formaban.Nem beszelgetunk nem is erdeklodik hogyan telt a napom en meg ha kerdezem tomoren (eleg jol).O nem feltekeny mert mar nincs mit feltenie a szemelyemben,de jo olvasni hogy van normalis kapcsolatok is es remenykedem benne egyszer nekemis ilyesmi lesz.
2015. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!