Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a feleségek,...

Miért nem lehet a feleségek, nők nagy részének igazat mondani?

Figyelt kérdés
Például ha a külsejükkel kapcsolatos kérdést tesznek fel, akkor az igazságra kíváncsiak a legkevésbé! Akkor minek kérdeznek?

2015. jan. 21. 17:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb nő kíváncsi az igazságra. A közlés módja és tartalma az, ami miatt kiakadnak (jogosan). Nem mindegy, hogy "Vedd már le ezt a rongyot, kilóg belőle a s*gged, mondtam, hogy már megint híztál", vagy "Csoda, hogy ebben a ruhában kapsz levegőt, miért nem nézel valami kényelmesebbet?" A nő nem h*lye, nagyon érzékenyek a fülei a kritikára, az utóbbiból is megérti, hogy hízott, és ez látszik rajta. Amelyik férj nem veszi a fáradtságot, hogy ne sértő módon közöljön dolgokat, az nem is érdemli, amit kap érte.
2015. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Mert ők is látják, hogy nem tökéletesek, és nagyon vágynak rá, hogy a szeretett férfitől azt hallják, hogy nekem te tökéletes vagy! Azt szeretnék, hogy ti feltétel nélkül szeressétek, és rózsaszín szemüvegen keresztül lássátok örökké:) Bugyutának tűnik, de így van:)
2015. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Én meg attól akadok ki,hogy a pasim folyton hazudozik apró-cseprő dolgokban,hogy nehogy megbántson,mert ő ugye már előre tudja,hogy én hogy reagálnék az igazságra! A kis jóstehetség!:)

Azt meg sose kérdezném tőle,hogy mi a véleménye a külsőmről,ruhámról,mert utálom a hazugságot még ezen a téren is és így legalább nem kell hallanom!:)

2015. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Á, ti sokkal ravaszabbak vagytok, mint írjátok! Tipikus kérdés hátulról mellbe:

Híztam az utóbbi időben, ugye nagyon látszik rajtam?

Nos ha erre nem az a válasz, hogy dehogy híztál, inkább sokkal vékonyabb vagy, akkor a legtöbb férj nem ússza meg szárazon:-)

Pedig a vak is látja, hogy nem is keveset szedtél fel.


De akkor minek kérdezitek?

2015. jan. 21. 18:24
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

"Például ha a külsejükkel kapcsolatos kérdést tesznek fel, akkor az igazságra kíváncsiak a legkevésbé!"


Van némi különbség a két válasz között:


1. Drágám, így is nagyon tetszel és vonzó vagy, de ha pár kilót ledobnál, akkor teljesen megőrjítenél.


2. Egy hájas disznó vagy, hányingerem van tőled.

2015. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Te még nem láttál olyat, hogy valaki feltesz egy képet a falra, és valaki mást is megkérdez, hogy szerinte egyenes-e vagy ferde?....
2015. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Én például a külsejét nem szoktam bántani a barátnőmnek, de például egy ilyenre hogy "bocsi hogy már megint hisztiztem" szövegre simán mondok ilyet, hogy "nyugi már megszoktam"
2015. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Aki példát írt nos ők igazolják legékesebben kérdésem jogosságát. Mert mit írnak példának?

Egy hazugságot és egy gorombaságot!


Nos az igazság a kettő között van! De még ti sem írjátok le!!!

2015. jan. 21. 18:34
 9/31 anonim ***** válasza:
3%

1. "Csoda, hogy ebben a ruhában kapsz levegőt, miért nem nézel valami kényelmesebbet?"


Ez nem jó, mert itt a nő akkor azt feltételezi, hogy a ruha a kicsi, és nem ő a dagadt!

2015. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Amikor megkerdezem a ferjemet h hiztam e (a merleg mutatja) akkor o az igazat mondja, es mondja h igen felszedtel par kilot de jol all.


En pedig megyek edzeni:-))) Ugyanez amikor sokat fogyok, kerdeznem se kell de mar mondja, hogy uristeeeen ne fogyj tovabb. Ez a ket kerdes nalunk csak az unnepek korul merul fel, leven tartom az alakom evek ota:-)


Ez vice versa is igy van, en is megmondom ha hizott es pont ezt szeretjuk egymasban, h nincs ez a kedves hazudozas megis ugy mondjuk meg az igazat h nem sertjuk meg vele a masikat:-))))

2015. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!