Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem és szerelmes vagyok...

Szeretem és szerelmes vagyok a feleségembe, jó a szexuális életünk, de mostanában nagyon megkívánok más nőket is, akikkel le is feküdnék. Miért lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

Tudom most mindenféle szemét vagyok,de soha egy nőt sem csaltam meg,és nem hiszem,hogy meg tudnám tenni egy nővel is,pláne nem a feleségemmel.A szexuális életünk nagyon jó,rendszeres nemi életet élünk,nincsenek gondok köztünk,feleségemet szexinek,és vonzónak tartom,a szex is jó vele,nagyon szeretem és szerelmes vagyok belé.De nem tudom mi lehet ez,valami vadász ösztön vagy nem tudom,de az utóbbi 1-2 hónapban,megkívánok más nőket is,pl kolléga nők és akikkel kicsit közelebbi kontaktba vagyok,de akár a boltba is meglátok egy számomra vonzó nőt,nehezzen uralkodok magamon.Szóval szerintetek hogyan tudnám ezeket kordába tartani?Bocsi ha ilyennel untatlak titeket,de muszáj volt kirnom magamból.


31/F


2015. márc. 5. 14:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most irok egy példát,múltkor is a kolléganőm lehajolt elöttem,és végig pergett az agyamba,hogy meztelenül,megfogom és hátulról jól megdöngetem,úgy szint múltkor,ugyan ez volt a boltba.Egy nő szerintem direkt tette magát elöttem,akkor még nem kapcsoltam,ő is leholjt elöttem,ott is ugyan ez pergett le elöttem,hogy huu de elkapnám így hátulról:))Már néha megijedek magamtól.Ez normális??
2015. márc. 5. 14:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen, amíg csak fantáziálsz.
2015. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Tarts magadnál csalánt és ha ilyen van akkor gyorsan verd el vele a káródat.
2015. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hajt a kiváncsiság, csak nehogy egyszer valóra váljon!Tudj parancsolni az érzelmeidnek!De az is lehezt, hogy kevés nõvel voltál.
2015. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
65%

Amig ez mind megmarad fantazianak, szerintem nem baj. Es fogadj meg egy jotanacsot: amig nem lepsz a tettek mezejere (ne is tedd...), ne szolj rola a felesegednek. Tudom, hogy ez furan hangzik, de mint no tapasztalatbol mondom, hogy az elrontana mindent. Ennek kb 99% az eselye... mindenki fantazial es nem csak a partnererol, ez teljesen normalis, viszont ez egy olyan dolog, amit jobb ha megtartasz magadnak, mert szerintem a legtobb embernek fajna hallani, hogy "wow ezt a csajt de megraknam!". Ilyenkor csak gondolj bele, hogy esne ha hallanad a feleseged szajabol: "milyen fincsi kis pasas, igazan gerincre vaghatna"...


En a helyedben megprobalnam a kapcsolatotok elonyere formalni a dolgot es valahogy konvertald at ezt a vagyat es eld ki a felesegeden. :D Biztos orulne neki, ha latna mennyire kivanod. Es igy a problemabol maris egy sokkal jobb dolog kerekedik ki. :)


Viszont ha mar azon gondolkodsz, hogy hogyan tudnad tenylegesen megdongetni ezeket a noket, akkor viszont nagy gondjaid lesznek otthon...

2015. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem minden férfi átélt már ilyet. Csak a magunk, férfiak nevében tudok nyilatkozni, de szerintem ez csak a fizikális vágy, és a fantázia keveréke lehet. Előzővel értek egyet, addig nem gond, amíg csak fantáziálsz. Nem tudom van-e lehetőségetek a feleségeddel reggel szexelni, de ha van, csináljátok, és figyeld meg, ha ezzel indul a napod, szerintem a fent említett vágyad alább fog hagyni.
2015. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen normális dolog, legalább a nők egy ilyen kérdést olvasva gondolhatják, hogy is működik ez minálunk.

Csak sosem tudják megérteni, mivel teljesen mások endokrinológiai szempontból.

2015. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: ó, dehogynem, meg tudunk érteni.

Mi is fantáziálgatunk, és mi is rosszul érezzük miatta magunkat. Aztán belenyugszunk, hogy a párunkat szeretjük, és sosem csalnánk meg, a fantázia pedig nem bánt senkit.

2015. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt Én is írhattam volna, csak Én vagyok a feleség :-\ meg nem csalnám, de nekem is volt lelkiismeretfurdalásom, meg agyaltam, hogy mitől lehet, hiányzik e valami...
2015. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Biztos jelent valamit ha az elmúlt 1-2 hónapba volt csak előtte nem.
2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!