Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Szerelmes lennék? Vagy ez csak erős vonzalom? Mit tegyek? 12L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, mi van velem de már egy éve oda vagyok egy fiúért aki nálam 5 évvel idősebb. Nem tudom, hogy mi ez, szerelem vagy valami más... Csak mindig rágondolok, a gyomrom megremeg ha a közelében vagyok és furán viselkedek. Úgy érzem, szeretem, de azt hallottam, hogy nem lehet úgy szerelmesnek lenni valakibe, hogy soha ne beszélgettünk volna meg egyebek. És mi épphogy csak 3 szót váltottunk, de az a 3 szó is teljesen hétköznapi volt, de engem valamiért mégis megfogott. Mikor már észrevettem, hogy csak ő jár a fejemben, utána néztem facebookon, és kiderült, hogy a zenei ízlésünk szinte kivétel nélkül ugyanolyan, és azok a filmek amiket kedvel, azokat mind láttam én is és a kedvenceim közé tartoznak. Ezek után elkezdeted érdeklődni utána (persze csak a közeli barátaimtól akik ismerik) és kiderült, hogy verseket is ír, meg dalokat szerez, és néhány dalát meg is mutatták nekem és borzalmasan jók. (Igaz, van néhány hamis hang bennük, de szerintem pont így tökéletes.) A versei közül is olvastam párat, és azok... Azok zseniálisak, újra meg újra elolvasom mindegyiket, és awhh. egyre jobban szeretem. Olyan gondolatai vannak és olyan mély érzelmei. És ráadásul annyi közös van bennünk, pl.: én is írok verseket és dalokat, és én is zenélek és az ízlésünk és a gondolataink is elég hasonlóak. (Persze azért vannak különbségek.) És én úgy érzem, borzalmasan szeretem. Újra meg újra megnézem a profilját, a kommentjeit olvasgatom, meg a verseit, a dalait hallgatom, és róla álmodozok. Soha nem találkoztam még hozzá hasonló fiúval... Neki már a kisugárzása is olyan pozitív, és mindig vidám és a mosolya pedig egyszerűen elbűvölő és őszinte és olyan sokat mondó ami egyszerűen manapság már ritkaság. És akkor a szemeit még meg sem említettem. Komolyan csak egyszer kell a szemébe nézni és már is szerelmes vagy. Nem bírom szavakba önteni amit iránta érzek... És annyira szeretem, hogy borzalmasan fáj a tudat, hogy nekem egyáltalán nincs semmi esélyem, még csak arra sem, hogy beszélgessek vele legalább egy kicsit, pedig én már akkor olyan boldog lennék... Nagyon sokat sírok miatta, és mindig valamiféleképpen a gondolataimba furakszik és nem hagy nyugodni és így már koncentrálni se tudok semmire. A jegyeim romlanak és egyre inkább azt érzem, hogy kezdek kicsit depressziós lenni, annyira szeretem. Vagy ez nem is szerelem? És szerintetek mit tehetnék? Olyan jó lenne odamenni hozzá de én túlságosan félénk vagyok... Azt hiszem kezdek megőrülni. Ti ilyenkor mit tennétek?

2015. febr. 26. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lány, nem tudod mit érzek 3>
2015. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy 12 éves lennél.
2015. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És még valami. Én olyan félénk vagyok, hogy facebookon sem mertem bejelölni, meg amúgy sem tudja a nevemet, nem is ismer, és még profilképem sincs. (Ja, és egy suliba járunk. :D)
2015. febr. 26. 19:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig 12 éves vagyok...
2015. febr. 26. 19:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Ő nyolcadikos?
2015. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem 5 évvel idősebb nálam. 17 éves. :(
2015. febr. 26. 19:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, 17 évesen miért járna valaki általánosba?


Egyébként, kérdező, nem bántásból, de a te korodban én is ebben a rózsaszín ködben úsztam egy nálam 7 évvel idősebb srácért, három évig majd' belehaltam a hű de nagy szerelembe. Aztán ez az álom kipukkant, mint a lufi, a srác kimutatta a foga fehérjét. Pedig én azt hittem, jól ismertem, napi szinten beszélgettünk, rengeteget, éveken át. De akkoriban nekem is mondhatott bárki, amit akart, senkire sem hallgattam.


Majd elmúlik.

2015. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
* a nem után vessző van
2015. febr. 26. 19:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Én gimnáziumba járok, csak hatosztályos. :) Amúgy lehet, hogy elmúlik, de most még szenvedek és nem nagyon tudom, hogy hogyan éljem túl. Olyan jó lenne, vele lenni egy kicsit... Egyre jobban szeretem. :/
2015. febr. 26. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, ismerd meg első sorban! Ezzel segítesz magadon a legtöbbet. Keresd meg legalább Facebookon vagy valami, nem fogja leharapni a fejed. Említetted, hogy van közös témátok is, kérdezd azzal kapcsolatban.


De 12 évesen ne várj sokat egy nálad 5 évvel idősebb sráctól. Később a korkülönbség már nem lesz ennyire jelentős, elmosódik, de most még nagyon is érződik és ennek a kapcsolatnak nincs sok létjogosultsága. Másrészről, ő majdnem nagykorúként nem fog éveket várni Rád, hogyha össze is jöttök, és 14 évesen én nem dobnám oda magam egy 19 éves fiúnak.


11-12 évesen bele voltam zúgva egy szintén 17 éves srácba, aki, amikor megkerestem, finoman elküldött a bánatba, hogy mit akar egy kislány tőle :) Ami valahol bár jogos, nem kapcsolatot kezdeményezni akartam vele.


Ne félj neki írni, kapcsolatba lépni vele!


De számíts rá, hogy ő nem keresi a korodbeli lányok társaságát, jó esetben.

2015. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!