Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje gondolkodom egy...

Margit8 kérdése:

Egy ideje gondolkodom egy kérdésen amit több féleképp is lehet magyarázni kíváncsi lennék ki, hogyan értelmezi amikor egy kapcsolatban valaki ezt mondja megbízik benned és azt valja "Ha nem tudom nem fáj"?

Figyelt kérdés
Talán neki vannak titkai és ezzel fedi őket (esetleg)?
2015. márc. 11. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl a férjem nem tudja, hogy joghurttal főzöm a főzeléket.

Vagy hogy a pörköltről leszedem a zsírt, és nem hét kanál cukorral issza a kávéját, hanem háromma és két édesítőpöttyel.

(Ha megtudná nem enné-inná meg)

2015. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy vannak titkai, de az is lehet, hogy szimplán józan ésszel gondolkodik. Úgy értem, én szintén hasonló elvet vallok. Nekem nincsenek titkaim, de én is mondtam már a páromnak, hogy ha olyat csinál, akkor csak kérem szépen, hogy vigyázzon arra, hogy én ne tudjam meg, ha csak nem akarja, hogy külön váljanak az útjaink. Én úgy gondolom, hogy mindenki hibázhat, mindenki szokott is elkövetni hbákat (nem mindenki a párkapcsolatában, de valljuk be, hogy volt már mindannyiunknak rossz döntésünk). Ő szerintem csak azért mondja, mert számba veszi, hogy bármikor előfordulhat, hogy összebalhéztok valamin, kicsit meggyengül a kapcsolatototk egy apró vita/veszekedés miatt és elcsábulhatsz, vagy elragad a pillanat és meggondolatlanul beleugrassz egy olyan dologba, amit utána rögtön meg is bánsz. Olyankor szerintem is legyen elég az, hogy te ostorozod magad és vívódsz a dolgon, lelkifurdalásod van miatta. Nem kell őt is belerántani, pláne, ha nem kéri. Én jobb szeretnék nem tudni róla. Egyszer sajnos lebukott a párom, akkor nagyon nehezen bocsájtottam meg és utána évekig tartott túllépnem a dolgon. Bármit megadnék érte, hogy visszatekerjem az időt és valahogy úgy csináljam, hogy ne legyek rosszkor rossz helyen és ne tudjam meg a dolgot. Ez után az eset után újra és nagyon nyomatékosan elmondtam neki, hogy tudom, hogy szeret, tudom, hogy csak a kaland vonzotta és egy kis elmezavar volt, de soha többé ne merje megtenni, hogy elővigyázatlanul cselekszik, mert nem azzal bánt, amit tesz, hanem azzal, hogy ez a tudtomra jut és szenvedek miatta. Tiszteljen meg annyival, hogy elővigyázatos. Persze, azt is elmondtam, hogy mindemellett remélem, hogy ez volt az első és utolsó.
2015. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azt jelenti, hogy megbízik benned, de ha mégis félremennél, úgy tedd, hogy ne tudja meg. Valószínűleg mind feléd, mind a saját maga irányába ugyanezt az elvet vallja.
2015. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolnám, valami olyasmit jelent, bízik benned, tudja, hogy nem tennél olyasmit, ami szakítópróbára vinné a kapcsolatot, a kisebb hibák pedig nem érnek annyit, hogy a tudomására jussanak és rombolják a kapcsolatot. Talán neki is vannak titkai, igen, de nem feltétlen félrelépés, hanem max flörtöl, ami nem árulás, mégis rosszul esne neked. Szerintem ezzel nem zöldet kaptál a félrelépésre, hanem csak nem feltételez nagy ballépéseket, a kicsik pedig maradhatnak a te titkaid.
2015. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki azt mondja "Ha nem tudom, nem fáj" , az nem bízik a párjában, és abban, hogy hűséges. És előre figyelmeztet arra, hogy amikor a megcsalás bekövetkezik, nem akar tudni róla, így nem fáj neki.
2015. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem kell magyaráznom, biztosan tudom mi van a dolog mögött nálunk, ugyanis a férjem szokta gyakran hangoztatni ezt.

Úgy látja hogy nem illünk össze, jobbat érdemelnék nála, tudja hogy sok férfi rohan utánam. Egyszerűen homokba dugja a fejét: mindegy mit csinálok, csak maradjak vele.

Az se érdekelné valószínűleg, ha minden nap mással kefélnék az ágyunkban, csak ne tudjon róla, ne fájjon neki...

Ilyesféle titkai neki nincsenek, egyszerűen ezzel is próbál maga mellett tartani.

Nem a legjobb taktika, sokszor inkább jobban esne, ha harcolna értem. Nyilván nem használom ki az alkalmat, de így valóban jobb partinak szokott némelyik férfi tűnni :D 24/N

2015. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hutlenseg belefer (vajon kindket reszrol?), xsak arra kell ugyelni, h a nasik ne tudja. Ha megcsana -ami szamara elfofadhato-, bem mondana el magatol es akkor is tagadna, ha te kerdezbel ra...ezt jelenti
2015. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!