Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyén gondolkodom a pénzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén gondolkodom a pénzzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy fukar lennék e. A barátnőm jól keres én pedig egy kicsivel többet. Együtt élünk , én fizetem az albit, de közösen veszünk meg mindent. Elmentünk a nővéréjékhez, belgiumba és én váltottam az Eurót ő vette a repjegyeket. Most amikor hazaértünk mondtam, hogy akkor számoljunk el, nem kell most oda adni a pénzt, csak hogy tudjam mennyi pénzem maradt erre a negyed évre (negyed évente kapom a fizumat). Elszámoltunk rendesen, és a többi egymás által elmaradt csekkeket is összesítettük. Ki jött egy összeg, ami teljesen lényegtelen. De a végén kicsit megorrolt, hogy ha felezünk a kiruccanáson, akkor én nem hívtam meg semmire. Nem gondoltam persze erre, ezt bevallom, mármint nem jutott eszembe, de amikor felhozzák az embernek, akkor már ha azt mondom, hogy akkor legyen x összeggel kevesebb, akkor sem őszinte tőlem, valamint nem tudom hogy menniyre szép dolog ilyet felhozni. Persze, elmondhatja, nem az a baj, meg igaza is van sztem, hogy 1-2 dologra meg kell hívni. Én voltam a hülye?

2012. júl. 6. 14:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem sajnálod valamiért azt a pénzt? Gyűjtesz esetleg valamire? Szereted őt rendesen? Ha ezekre igen a válasz akkor bizony zsidó vagy! :)
2012. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

jó anyagias vagy..

elég lehozó ember lehetsz.

2012. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk alap hogy mindent a pasim fizet örülj hogy nem dobott ki a csaj!!
2012. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
te is bal*fsz lehet utolsó..
2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Alaque ***** válasza:
Fura, én valahogy úgy gondolom, hogy együttélés=közös kassza, de hát ahány ház, annyi szokás. Ne haragudj, nem akarok faragatlan lenni, de a barátnőd helyében elgondolkodnék, hogy miért kéne állandóan meghívni valakit mindenre. Gondolom nem a számlák befizetésén, meg a kiló virslin szoktatok spórolni. Nem kívánom, hogy így legyen, de akkor talán evidens lenne, hogy nem csak a jó dolgok közösek. Szerintem nem voltál hülye. Persze, ezeket nem kell az orra alá dörgölni, de ne rágd magad rajta. :)
2012. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
nem a pénzzel van baj, hanem a hozzáállásodon, egy smucig paraszt vagy
2012. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

minden mozit én fizetek, és bárhová ha megyünk az esetek 70%ban én fizetek.. de nem mindig jut eszembe, meg sztem, nem mindent a férfinak kell állnia. Nem gondolom magamat smuccignak. És nem kell a fizud elverned egy szálig minden hónapban.

Gyüjtök egyébként igen.

2012. júl. 6. 15:03
 8/16 Alaque ***** válasza:
Én nem értem az olyan embereket, akik nem tudnak a pénzről nyíltan beszélni. Attól még, hogy egyesek köntörfalaznak anyagi ügyekben, attól még mindnyájan pénzből élünk. Nagy divat szidni a pénzt, de megnézném, mennyire lenne meglőve a sok pénzutáló, ha nem tudnának banánt venni, meg szójaszószt, meg a többi hülyeséget. Ne legyen már tabu a pénzről beszélni, könyörgöm! Ha két ember kölcsönösen tiszteli, és nagyra becsüli egymást, akkor sértődés nélkül kellene, hogy tudjanak beszélni mindenről.
2012. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
gyökérség h mindent a férfinek kell állni. fele fele ennyi . az olyan nő akinek ez nem tetszik meg menjen gazdag faszihoz csakhogy előbbutobb elfogynak a gazdag faszik
2012. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Diavolino44 ***** válasza:

Annyira latszik az emberek penzhez valo hozzaallasan, hogy

vagy marol-holnapra el, vagy eltartatja magat estleg meg nem dolgozik s foglama sincs hogyan is megy ez az egesz!!

Eddig minden kapcsolatomban kozosen fizettunk mindent, sose volt belole gond. Kb 1000ft alatti teteleket termeszetesen en fizettem. Pl fagyi, tea. Havonta ket havonta meghivtam valami nagyobb osszegure pl szinhaz.

Jol gondolkodsz kerdezo!

Ne a hulye luzerekre hallgass, megneznem mi a jo istent csinalnanak 1 evig nem lenne munkajuk mennenek a hid ala?

Apuci anyuci nem lesz mindig ott, hogy kitorolje a seggeteket...

2012. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!