Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Győrben vagy környékén keresek...

Győrben vagy környékén keresek párterapeutát, van valakinek tapasztalata? Egyéb megoldás is érdekel, mediátor, coach, lelkipásztor, bárki, aki meghallgat, tanácsokkal lát el, mert úgy látom ketten nem tudjuk megoldani a párommal a problémáinkat.

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi a helyi plébánost, illetve lelki vezetőt kerestük meg a házassági problémánkkal.Sokat segítettek.Egy valami nagyon fontos.Bárkire is essen a választás, csak akkor sikerül kijönni a problémákból, ha mind a ketten akarjátok.Ha csak Te akarod megoldani, akkor még a Jó Isten sem tud segíteni.
2015. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Igen, azt hiszem a párom nem is látja, vagy nem akarja látni, hogy itt baj van, és sokkal nagyobb a baj, mintsem én egyedül meg tujam oldani. Ezért gondoltam, hátha valaki más tudna segíteni, mert én ehhez kevés vagyok.
2015. márc. 13. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlani konkrét személyt nem tudok, de felsoroltak közül a mediátort ajánlom. A coach-hoz akkor érdemes fordulni, ha nem vagy tisztában azzal, hogy honnan gyökerezik a probléma.
2015. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is az ref gyulihez mentunk ingyenes es csalados ember igy praktikus tanacsokat adott.

Mindketten sarosak voltunk

Kaptunk gyakorlatokat is

Legyeg alazat gog buszkeseg ejtese volt

2015. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is győri vagyok és sajnos "szintén zenész"!Ha gondolod írj,talán jót tesz mindkettőnknek!:)
2015. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!