Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vallasos ember miert...

Egy vallasos ember miert kenyszeriti ra az egesz kornyezetet, hogy ugy gondolkodjon, eljen, mint o?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 19:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
49%
én vallásos vagyok, pont most indulok templomba, de, hogy Te az vagy, vagy sem, pont a legkevésbé sem érdekel... magán ügy...
2015. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
80%

Mert szellemi fogyatékos. Rettentően utálom az ilyen embereket. Ha én sem próbálok senkit megtéríteni az ateizmusommal, akkor engem is hagyjanak békén a kibszott vallásukkal!

Félreértés ne essék, nem a vallásos emberekkel van bajom, hanem azokkal, akik rám akarják kényszeríteni az elmebetegségüket.

2015. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
2-es koszonom pont igy gondolom en is! Kiveve, hogy hiszek Istenben, de senkit nem akarok megteriteni... nem jarok se templomba, se gyulekezetbe stb. Istenben hiszek, Nekem lelkesz, pap, szomszed, rokon ne mondja mar meg hogy en mit gondoljak. ees mindig megtalalnak...
2015. márc. 15. 19:22
 4/47 anonim ***** válasza:
59%
En sem ertrm mi a jo eletnek kellet ez a kdnp-s vasarnapi bezaras elmebaj...
2015. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Mert uresek a templomok, azt gondoljak igy majd tobben mennek...vagy lehet idovel kotelezove teszik.. Ezektol barmi kitellik.
2015. márc. 15. 19:33
 6/47 anonim ***** válasza:
64%
Mert kuldetes tudata van. Van ilyen ember vallasossagtol fuggetlenul is.
2015. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
26%
off: tévedés, nem a templomok miatt akarták a vasárnapi zárást, hanem a családok érdekében. és ez valahol tök jó, legalább együtt tudtok lenni ekkor (ha nem keresnek azért is valami kiskaput az emberek)
2015. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Es az a kuldetese, hogy rakenyszeritse az akaratat masokra? Ez eroszak...mondjuk a vallas abbol is indult ki.
2015. márc. 15. 20:06
 9/47 anonim ***** válasza:
52%
Mert fanatikus és azok megszállottak.
2015. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
7-es remelem meg emlekszel majd erre a beszelgetesre, de ha nem jusson eszedbe, ha kezdik pedzegetni, a vasarnapi templomba jarast, es egyszer csak kotelezove teszik. En sem hittem egy ismeros mondta 10 eve, hogy figyeljem ezt a folyamatot... 10-20 evre terveznek elore... most mar hiszem. Mert nekem csak annyit mondtak, hogy kotelezo lesz a templom... es rogton kerdeztem, hogy azt hogy fogjak kivitelezni... hat igy ez volt az elso lepes... hogy bezartak a boltokat vasarnap.
2015. márc. 15. 20:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!