Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam ezt kezelni?

Hogyan tudjam ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az az én problémám, hogy a párom sokat dolgozik(informatikus) vezető beosztásban, és hétvégén is sokat van úton,vagy itthon dolgozik, vagy percenként hívják, én tescoban vagyok pénztáros az én fizetésem 50ezer forint (kb) az övé jóval több (10-11x) és egy kasszán élünk, és olyan rossz,hogy ő sokkal többet keres mint én, mint,ha ő tartana el engem.

Eddig még ezt nem mondtam neki,hogy kéne ezt megbeszélnem vele? együtt élünk albérletben az én pénzem megy az albérletre és még ő ad hozzá egy keveset és a többi ami marad az kaja,ruha stb...


2015. márc. 16. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mi a probléma?
2015. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az,hogy rossz nekem,hogy az ő pénzéből élek.
2015. márc. 16. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy őt mennyire zavarja? És esetleg mivel tudnád kompenzálni a kevés fizetésedet az övével.
2015. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ramcsi23 válasza:
Teljesen megértelek én is voltam ilyen cipőben. Mindenféleképpen üljenek le és mond el neki őszítén, hogy ez zavar téged. Ha szeret biztosan azt mondja majd ami az övé az a tiéd is. Te is sok mindent megteszek érte gondolom főzés, mosás, takarítás segítesz amiben csak tudsz. Azt tanácsolom kicsit próbálj meg ne csak a pénzre gondolni más értékek is fontosak az életben. Mondjuk gondolkozz úgy ha nem lenne étel mire mész a pénzzel?? Rágjátok át :)
2015. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
képezd tovább magad és keress másik munkát!
2015. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy keress magadnak egy teszkópénztárost.
2015. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ha a párodat ez nem zavarja akkor téged miért? elhiszem hogy mitb érzel de ő nagyon szeret és szerintem neki ez nem akadály
2015. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Megvoltak a körülmények arra, hogy tudj tanulni?
2015. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem csak 8 osztályom van, otthoniak miatt nem tudtam tovább tanulni!
2015. márc. 17. 07:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a férjed egy cseppet bnkó, már ne haragudj!

Te alig keresel, és te fizeted az albit?!


Nálunk a párom fizeti a lakást, meg a rezsi nagy részét, mert különben nekem nem maradna pénzem rá.

Eleinte engem is zavart, de mostanra megszoktam. Ő nem hozza fel, nem néz le, tudja, mi a szitu.

2015. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!