Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi kitagadással...

Miért van ennyi kitagadással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Megkérhetem az érintetteket, hogy legalább ezt a rövid tájékoztatás olvassák el?

Kiderül belőle, hogy közel sem olyan egyszerű a dolog mint régen.


[link]



2015. márc. 20. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy minden második kérdés erről szól, pedig könnyebb beírni keresőbe azt, hogy "kitagadás", mint itt kérdést feltenni.. A leírásban szerintem egyébként az egyetlen értelmezhetetlen rész az "erkölcstelen életmód", és ez lehet az, ami miatt a legtöbbekben kétség ébred, mégis mit jelent. Aki sittes, vagy leszúrta az apját, az biztos nem gondolkozik azon, vajon kitagadhatják-e..

Valamilyen szinten érintett vagyok az ügyben (szerencsére nem az én családomon belül), de én is csak annyit találtam, erkölcstelen életmódnak olyan dolgok minősülnek, mint alkoholizmus vagy egyéb szenvedélybetegség, garázdaság, de minden esetben külön mérlegelik, hogy az örökhagyó szempontjából mi minősülhetett erkölcstelennek. Pl. nem tudom, kitagadhat-e valakit a szülője, mert prostituált? Vagy mert homoszexuális? Durva lenne, ha tényleg az örökhagyó szubjektív véleménye alapján mérlegelnek, elvileg lehetséges, nem? Pont az ilyen homályosan megfogalmazott részletek miatt élnek olyan jól az ügyvédek.

2015. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad a családtagjainkkal így bánni, akiket (a biológiai szálakon kívül) pozitív energia köt hozzánk, a segítő szándékú szellemek láthatatlan szövedéke köt minket velük össze, amit ha megbontunk (mondjuk kitagadunk valakit), súlyos és beláthatatlan következményei lesznek. Nemcsak a kitagadottra, hanem a kitagadóra is, mert a belső csírájában elindul egy negatív, rothadó folyamat, amely a pozitív szellemek szakadt, sérült szövedékét annyira megfertőzheti, hogy többet nem lehet újra összekötni.
2015. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!