Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas szivesen lakna ugy a...

Mas szivesen lakna ugy a szuleivel/nagyszuleivel, ha azok minden heten valahogy megsertenenek?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, nem egyszer mondtam nekik, hogy elkoltozok, de mar tenyleg nagyon elegem van. Minden heten legalabb 1x anya, apam, nagyanyam megbant valamivel. Ok harman minden heten valami modon belem rugnak, uvoltenek velem, mindenert en vagyok a hibas. Utalok mar veluk elni, es meg is mondtam, hogy el akarok minel elobb koltozni, de akkor azert van cirkusz, hogy ne gyerekeskedjek, fejezzem be!

Pl. Nagyanyam utalja a masik nagyanyamat, es folyamatosan ot beszeli nekem, engem meg hidegen hagy, nem erdekel. AMint mondok neki valamit, hogy nincs igaza, rogton ordibal velem, hogy nem szegyellem magam igy beszelni vele. Ilyenkor elegem van, mennek be a szobamba, hogy egyedul legyek, de folyamatosan jon valaki, hogy mi a baj, mondjad... Ha meg azt mondom nekik, hogy nem erdekel semmi, elegem van, akkor az a baj.


2015. márc. 21. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2015. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, neha el lehet veluk beszelni, de olyan szinten a lelkembe gazolnak, holott tudjak, hogy tul erzekeny vagyok, hogy orakon at sirok...
2015. márc. 21. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Rég el kelett volna költöznöd, így olyan vagy kb., mint egy dacos kisgyerek, aki fenyegetőzik, hogy világgá megy.
2015. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem fenyegetoztem, mert normalis hangnemben mondtam, hogy lehetetlen veluk egyutt elni, mert folyamatosan rajtam csattan az ostor, es ne gondoljak, hogy sokaig veluk leszek.
2015. márc. 21. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondom, mnt egy dacos kisgyerek. TÖkmindegy hogy mondod, ezek üres szavak, a kutya nem fog így otthon komolyan venni.
2015. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg oszinte, mifele dolog az, hogy nagyanyam mondja meg, hogy mikor menjek segiteni a szuleimnek. Elkezdek takaritani, erre jon nagyanyam, hogy nah dugd csak ki szepen a fenekedet, es menjel segiteni!
2015. márc. 21. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondani kell, hanem lépni.
2015. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ígérgetni kell, hanem tényleg elköltözni.
2015. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nem konnyu ugy,hogy meg van 3 evem az egyeyembol.
2015. márc. 21. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor feleslegesen mondod még 3 évig....úgyse mész el , miért is hagynák abba?...
2015. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!