Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A közjegyző által hitelesített...

A közjegyző által hitelesített élettársi kapcsolatról szóló papírért mennyit kell fizetni Miskolcon?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt,eljegyzés megvolt és babánk is született.Jelenpillanatban esküvőt nem tudunk csinálni az anyagiak miatt (még nem gyűlt össze a pénz rá mivel párom családja ragaszkodik a nagy lagzihoz) de szeretnénk bejegyeztetni, hogy együtt élünk....sosem lehet tudni.

Miskolcon hogyan működik ez a dolog?


2015. márc. 22. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

2x1500 kéne legyen elvileg mindenhol.

Bementek - célszerű előtte telefonon időpontot kérni, hogy ne menjetek potyára - ott elmondják mi szükséges vagy akár telefonon.

Vigyetek igazolványokat és kell egy nyilatkozat, leírjátok, hogy XY és ZW ... óta élettársi kapcsolatban élünk. Keltezés. De ne írjátok alá, azt majd helyben kell.

2015. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az esküvőhöz nem kell pénz! Két tanúval is meglehet esküdni. Ha nincs pénzetek, akkor miért akartok lakodalomra költeni feleslegesen? Különösen akkor, ha már babátok is van. Ő is egyre többe fog kerülni.

Ha a párod családja ragaszkodik a nagy lagzihoz, fizessék ők a költségeket.

2015. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi,legalábbis én beérném a 2 tanus megoldással....dehát nagy a nyomás.

A gyerekre, nyaralásra ilyesmire van pénzünk a spórolás mellett is szerencsére,anyagi gondokkal nem küszködünk,jól keresünk de azért annyira nem, hogy egy 150fős esküvőbe lakás vásárlás után belevágjunk...

Legszívesebben én is azt mondanám, hogy fizessék ők ki azt a 2milliót ha nagy lagzit akarnak,de nem akarom őket megbántani.

Az anyagi rész itt is csak azért érdekel mert 30.000Ftról hallottam de nem tudom hogy ezt kérik is vagy csak illik adni mint pl a hála pénzt.

Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!