Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak hogy...

Van jelentősége annak hogy ugyanúgy becézitek a párotokat mint az előzőeket?

Figyelt kérdés

Nincs benne tapasztalatom mert egy párom volt, van már másfél éve. Nem ezen fogok féltékenykedni csak furán hangzik. Nem olyan rég tudtam meg hogy tényleg így becézett minden lányt aki bejött neki (törpi- pedig nem magas, és a legtöbb lány akivel járt se volt alacsony).

Szóval ez csak szerintem fura vagy teljesen normális?


2015. márc. 25. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
normális. ha neki az tetszik,akkor nem mindegy?
2015. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent valószínűleg semmit, bár én (mint gondolom kb bárki más) jobban kedvelem a személyre szóló beceneveket.

Kicsit túlzottan is figyelek rá, eddig minden kapcsolatomban külön megkértem a párom, hogy ne merészeljen "használt" becenéven szólítani, és én is tartom ezt :D

2015. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 intrepid ***** válasza:
100%
Az én feleségem a macskánkat hívta az első szerelmem becenevén.
2015. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb , mintha az exe nevén szólítana...én átéltem.
2015. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hm, nem tudom... végül is ja, fura is lehet, de ha belegondolok, akkor nekem is eddig minden pasim "szívem" meg "édesem" volt. Ezt nem is nevezném becenévnek, ez csak olyan megszólítás, hogy ne mondjam mindig azt, hogy "Pista". Nyilván egy hosszabb kapcsolatban kialakul ilyen-olyan személyre szabottabb becézés/becenév is.

De ha ez a törpizés nálatok inkább csak egy megszólítás, akkor abban semmi fura nincs. Olyan ez, mint hogy vannak emberek, akiknek mindenki "drágám", és nem is arra gondolok, hogy csak a párját hívja így, hanem mindenkit. Vannak ilyenek.

2015. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa. De va a páromnak egy haverja. Ő is ugyanúgy becézi az összes nőjét. De kb. évente másfél évente le is cseréli őket.
2015. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon személyes a becézés, nekem furcsa lenne. Az exemet én is "Attilka"-nak hívtam, és tuti nem hívnám így másik pasimat, ha Attila lenne.

De egy ilyen törpi, muci, husi, cica jellegű dolgok nem érdekelnének. Ezek univerzálisak, bárkire lehet használni. :) Legalábbis szerintem.

2015. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Mindegyik barátnőmet ugyanúgy becézem,így nem keverem össze a neveiket és nincs veszekedés,ha szex közbe Katinak szólítom a Marit! Tényleg,ez alap dolog!


34/F

2015. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nőként figyeltem arra, hogy ne használjam ugyanazt a becenevet amit mondjuk az exemnél, és mindig személyre szólót "találtam ki", tehát nem random becenevek, hogy Muci, Édes, Maci, stb. A vőlegényem előttem minden exét ugyanúgy "Nyuszikának" szólította..én az első ilyen becézésnél szóltam neki, hogy 1, rühellem a Nyuszi, Nyuszika becézést, és hogy 2, legyen szíves személyre szabottabb becenevet kitalálni, amit csak nekem ad, vagy inkább szólítson a nevemen. :D Bevált..:))
2015. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
80%
Igen sok nöm volt, mindegyiknek azt montam CUMI....
2015. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!