Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Kihez forduljak vagy...

S. O. S. Kihez forduljak vagy mit tehetek abban az esetben, ha az apa nem hozza vissza a gyereket a megbeszélt időre?

Figyelt kérdés

Friss a szakítás.

Ilyenre még nem volt példa,

de akkor is teljesen kétségbe vagyok esve.

Segítsetek ,kérlek

Előre is köszönöm!


2010. febr. 18. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Talán az apát kéne felhívni.
2010. febr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Ha éjszakára sem hozza, akkor akár rendőrség szerintem.
2010. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy mikorra kellett volna visszahozni, milyen messze lakik az apa töled,stb. Elöször is hivd fel, mert lehet, hogy valami közlekedési gond van, másodszor az apának is van joga a gyerekhez, ne csinálj balhét, ha nem óramü pontossággal hozza-viszi a gyereket. Elöfordlhat pl. hogy a gyerek megbetegedett és orvosnál van vele, esetleg valami más közbejött.
2010. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ma fogja először elvinni.

5km a távolság.

és van autója.

2010. febr. 18. 08:30
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ma fogja először elvinni?? Jól értem, Te előre gyártasz problémád magadnak SOS????
2010. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Úristen még nem is volt semmi de te már nem bírsz magaddal? Nem vagy te egy kicsit idegbeteg? A gyerekednek joga van az apjához és neked meg nem lesz semmi bajod ha 5 perccel később ér vissza! Vagy mit csinálsz, ráuszítod a rendőröket? A saját gyerekednek teszel rosszat az önzőségeddel. Lehet hogy azért nem vagytok már együtt mert ő sem bírta hogy ilyen ideges hárpia vagy... :O
2010. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

szia!


Ha jogos a késés ( ahogy írta vki előttem pl. beteg lett, vagy dugóba kerültek) azon nincs mit intézni. Ha már 24 órás késésről lenne szó, akkor rendőrség, bíróság. Elveszik a tőle a gyereket és akár távoltartási végzést is kérhetsz, vagy korlátozást, illetve a láthatást kérheted úgy is, hogy a Te jelenlétedben csakis stb.

2010. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szól előtte, hogy x dolog miatt késnek kicsit akkor ne rendezz balhét. Ha nem szól és késnek pl. 2-3órát akkor hívd fel mi van. Ha nem veszi fel akkor újabb 2-3óra próbáld újra. Ha akkor sem, akkor próbálj odamenni vagy hívd fel a rendőrséget, bár nem tartom valószínűnek hogy bármit is tesznek majd.
2010. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem csodálom, hogy ott hagyott!
2010. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

08:33As: Szerintem te el nem tudod képzelni, hogy valaki a legrosszabbra szeretne felkészülni, hogy ha baj lenne, ne akkor kelljen kapkodni és kétségbe esnie? Egyébként meg nem tudhatod, hogy nem e jogos a félelme. Honnan tudod, hogy nem egy rossz szakítás után viszi el a gyereket egy apa, akiből akármi kinézhető? Szóval nem olyan biztos, hogy a nő a hárpia. És akármilyen is az apa, és akármennyire is fél az anya kötelessége odaadni neki a gyereket, hiszen joga van hozzá.


Kedves kérdező!


Nagyon együtt tudok veled érezni. Amikor az én párom elment és csúnyán szakítottunk (Nem voltam egy hárpia, csak elegem lett, abból, hogy kihasznált és elzavartam), akkor én az elején elmentem otthonról és ők maradtak a lakásban, így valamennyire biztonságban tudtam őket. Aztán egy két hónap után elvihette és nem is hozta vissza időben, hanem majdnem 4 óra késéssel, és még a telefont is rámnyomta, aztán nagy duzzogva hazahozta őket, de azóta hála istennek semmi gond nincs, persze akkor én is pánikoltam. Ha nem oldódott volna meg, miután értesítem a családját a gaztettről és ők sem tudnak, vagy akarnak segíteni, akkor jön a rendőrség.


De azért ne pánikolj, nem biztos, hogy olyan rossz a helyzet, mint ahogy most érzed.

2010. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!