Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Hogyan mondjam el a barátnőmnek hogy félre léptem? És már nem igazán szeretem? Már 4 éve alkottunk egy párt én már többször is úgy éreztem, hogy ez nem megy nekünk, de Ő erőltette.

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Gyáva féreg vagy, csak hogy tudjál róla...

Amúgy egyszerűen mond meg neki, hogy megcsaltad, már nem is lesz gondod rá, hogyan szakíts vele.

2015. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy,ne erőltesd, mert a nem akarásnak nyögés a vége!Legjobb az egyenes út.Mondd meg neki.hogy vége.Szerintem ez a legjobb.
2015. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarásnak nyögés a vége. Szakítsatok.
2015. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy.. Ne bántsd meg jobban, csak szakíts vele..

A kapcsolatotokat ott megette a fene már..

Azt ondos "már 4éve" én pedig, hogy "még csak 7éve"

Remélem érted a különbséget.


Szakíts!

Egyebként ha valamit mem akarsz, azt nem lehet eröltetni, csak azért kenywlmes volt úgy.

Nem vagy elég bátor, inkább megcsaltad

2015. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentelő rá vezetett arra mekkora egy görény vagyok.

Elmenem hozzá és elmondtam neki. Nagyon kiakadt,de egyébként erre számoltam.......

KÖSZI MINDENKINEK

2015. márc. 31. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!