Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki tudja...

Van olyan itt, aki tudja utólag, hogy olyan párt hagyott ott, aki az igazi lehetett volna?

Figyelt kérdés

Nem 1-2 évre gondolok, hanem több éves együtt járás után, utólag minimum 10-15 évvel végig gondolva, mikor már felnőttetek.


Milyen végig gondolni, hogy akkor hogyan élnétek?

Nem megbánásról beszélek elsősorban, mert nem arról van szó. Teljes életem van, de mi van ha... akkor másképpen döntöttél volna?


2015. jan. 4. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, kiegyensulyozott,boldog házasságban éltem volna,most az ellenkezõje szinte, elcsesztem nagyon.
2015. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül.
2015. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az ember néha visszapörgetné az időt...
2015. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én még azt sem mondanám, hogy megbántam, mert így elértem azt, amit nagyon szerettem volna, de vele nem ment volna. Viszont másrészről van olyan oldal, amit nem értem (remélem még) el, és vele meglett volna.

Viszont nagyon jól ismerem magam ahhoz, ha maradtam volna, akkor azt sajnálnám nagyon, ami most meg van.


Én vagyok csak ilyen elégedetlen, hogy mindent akarok? :) :(

2015. jan. 4. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha semmit nem szabad megbánni azért mert,hogy mi lett volna ha.

Az ember mindig az adott időben és szituációban a körülményekhez képest az akkor a legjobb döntést hozza meg.

Azaz, akkor és ott az volt a legjobb döntés.

A mai körülményekhez képest,ma,most, a múlt kérdéseit,feladatait,döntéseit, persze,hogy másképpen oldaná meg mindenki, azaz másképpen döntene. Na de az a mai a mostani döntés is csak a mára lenne igaz,helyes vagy jó döntésnek. "Holnap" már nem biztos. Hólnap már más a fel állás, más tapasztalatok,tudás,ismeret,helyzet,körülmény birtokában vagyunk és az szerint hozzuk meg az aznapra leg igazabb,legjobb,stb. döntést.

2015. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyébként jóban vagyunk a mai napig, és tartjuk a kapcsolatot virtuálisan, mert már sok száz kilométer van közöttünk.


Csak így év elején az ember jobban belenéz a múltjába, jövőjébe, és olyan gondolatai vannak, amit máskor elhesseget, mert mással foglalkozik.

2015. jan. 4. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hm én nem otthagytam, hanem nem hagytam, hogy összejöjjünk.

nagyon megbántam. sokszor.

2015. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokszor megbántad? Nos, akkor lehetsz nagyi fiatal :D

Megbánni 1x lehet. Nem évente :)

2015. jan. 5. 03:23
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Tegnap 23:31


Aha értem.Vele nem érted el amit akartál?Akkor sikerült egy lóvés pasit találnod igaz?Most már késő bánat,neked a pénz kellett és nem tartottál ki az mellett akit igazán szerettél és akivel jobb lehetett volna.

Sok nő esik ebbe a hibába,aztán amikor elérték amit akartak és kitisztul a fejük,akkor jönnek rá,hogy semmit nem érnek azzal amit elértek,hiszen egy valami(ki) hiányzik az életükből.Gondolom most elérted amit akartál,megvan minden és a pénzes pasid mellett unalmas és szánalmas az életed.

2015. jan. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én éreztem már így. A mostani házasságom nem túl jó, előtte volt egy párom, akivel hatalmas, viharos szerelem volt, végül szétmentünk, de az biztos hogy halálosan szerettük egymást. Sokszor megfordult a fejemben, hogy talán ő volt az igazi, talán ha kicsit jobban küzdünk, akkor összecsiszolódunk, stb. VISZONT! Ha nem szakítottunk volna, és nem ismerem meg a mostani férjem, és nem kerülök bele ebbe a "rossz" házasságba, akkor a 2 gyönyörű gyerekem (1 és 3 évesek) sem születnek meg soha! Persze lehet,hogy lenne másik gyerekem, de ők nem ők lennének. Szóval ha most lenne lehetőségem, hogy visszapörgessem az időt, és az "igaz szerelmemmel" legyek, nem tenném, mert a gyerekeimet mégiscsak a férjemnek köszönhetem és küzdeni fogok ezért a házasságért és emberért is, még ha szigorú értelemben véve nem ő a nagy ő. Ezzel csak arra akarok célozni, hogy az élet nem fekete-fehér, nincs olyan, hogy kész vége elszúrtuk, csak az időgép segíthetne. Ami volt, elmúlt, ami van, és ami LESZ, azért kell dolgozni és küzdeni tovább.
2015. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!