Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anyja az ilyen? Elmebeteg?

Milyen anyja az ilyen? Elmebeteg?

Figyelt kérdés
Szóval ez a eset nem most volt még kb fél éve egy ismerek egy személyt akinek van egy mostoha lánya akit utál, ki nem állhatja. És mikor ideges olyanokat mondott a kislánynak hogy megöllek és nem érdekel ha börtönbe kerülök érted. Meg a szemébe olyan dolgokat mondanak neki hogy senki se szeret téged. Persze mostanság már nincs ilyen de régen volt. Vagy csak előttem nincs. Az ilyen ember normális vagy mit érezz?

#gyerek #család #beteg emberek.
2015. ápr. 2. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben egy kis gyerekről beszélünk ezek nagyon súlyos mondatok neki, garu a nevelőanyának a jövő depressziósát készül éppen csinálni...
2015. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 10 éves! Persze már mostanság nem láttam már ilyet, de egy gyerek nem tehet semmiről!
2015. ápr. 2. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a lány apjának kéne tenni valamit. Én mindenképpen megszakítanám a kapcsolatot azzal, aki ilyeneket mond az ártatlan gyerekemnek... Így könnyebb a helyzet, mivel csak a mostohaanyja. Ha az apuka nem tudja, mondd el neki
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértünk. Szomorú hogy idefajult a világ...ilyen gusztustalan emberek élnek. Én a helyedbe nem hagynam ha hallom se lekeenek egy pofont annak a szörnyetegnek.
2015. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát már azt bánnom hogy nem indítottam teloval egy hangfelvétel! Így ha bármi van tudom bizonyítani,van még itt más is csak azt már nem írom ki ide!
2015. ápr. 3. 20:44
 6/8 A kérdező kommentje:
A héten voltam és ismét halottam mindent fel is vettem telóval ! Úgy beszélnek vele mint a kutyával és a szemébe mondják neki hogy Gyűlöllek! Undorító!
2015. máj. 23. 23:27
 7/8 Bea~ ***** válasza:
Itt szerintem nem csak a nevelőanyával,hanem az egész családdal baj van!Milyen lehet a viszony a,többi családtaggal is ha nem szól a kislány?Az én lányom most 12éves,de ha 3évesen így beszélt volna bárki vele egyből mondta volna,nemhogy 10évesen.Hiányzik a bizalom bárki felé is.Én a,helyedben biztosan jelenteném!Most jön majd a kiskamasz korszak,rossz társaság és igen hamar az alkohol és drogokba menekülhet szegény gyerek.
2015. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát már régóta nem voltam náluk. Volt egy hangfelvételem de azt letöröltem. Nővérem azt mondtam nem szóljak bele. Aztán ha megmutatom az apjának úgyis engem tesznek bűnbakká.
2015. jún. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!