Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csomagoljam be vagy sem?

Csomagoljam be vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagynénémnek lenne születésnapjára az ajándék, kis tálkákat vettem, amiben mogyorót, sósperecet lehet felszolgálni. Darabra árulták, így nem volt doboza. Csomagoljam én be csomagolópapírba, vagy csak ajándéktáskában adjam?
2010. febr. 19. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ajándéktasakban,és mellékelj hozzá egy csomag mogyorót és sós perecet is:)
2010. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a bontogatás érdekesebb neki,de mostanában sokan az ajándék táskát használják.Végülis egy szép csomagolást bontogatni jó érzés.
2010. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ajándékzacskó egyszerűbb és semmivel sem rosszabb. Ha nincs kedved csomagolni és nehéz lenne, mert nem tudom, nem szabályos alakja van, nyugodtan rakd bele neki egy ajándék zacskóba.
2010. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha átlátszó celofánba csomagolod tehetnél,kis csomagos

rágcsálnivalót esetleg mogyit bele.

Csak egy jó nagy masni kell rá.Szerintem igy látszik is,

hogy szívvel csináltad.

2010. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen típusú a nagynénid, ha értékeli a szép csomagolást akkor csomagold be celofánba és masnival és úgy add át az ajándékot, ha nem értékeli akkor elég az ajándéktasak.
2010. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A táska gyors és praktikus. De én csomagolni jobban szeretek. Az személyesebb. A tasak az olyan, hogy beleteszed, aztán nesze itt van...
2010. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!