Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibe csomagoljam? Vagy egyszer...

Mibe csomagoljam? Vagy egyszerűen adjam oda?

Figyelt kérdés

Vettem a páromnak egy sálat kisebb évforduló alkalmából(közös emlék), és nem tudom mibe csomagoljam be. szerintetek? vagy csak adjam oda simán?

Szerintetek jó a sál? Nemrég voltunk bevásárlóközpontban és nagyon tetszett neki az a sál, nem akarta megvenni magának, és nekem most ez jutott eszembe, és mellé még virág...


2010. szept. 27. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó lesz csomagolás nélkül is, esetleg tedd bele valami ajándéktasakba.
2010. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2010. szept. 27. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes ajándék lesz, biztosan nagyon fog örülni neki. Nem baj, ha nem csomagolod be, esetleg a virág csomagolására is kötheted mint egy nagy masnit. Nem írtad ugyan, hogy cserepes virág vagy csokor, de mindkettőre lehet belőle kötni sálból egy szuper pufók masnit :=)
2010. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csokor lesz inkább, a kedvenc virágát akarom, és sajnos az nincs cserepesbe. [link]
2010. szept. 27. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, egyik válaszoló jól írta: ha csokrot csináltatsz. kösd rá, mint masnit! Ötletes.
2010. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a masnis vagyok :=). Ez gyönyörű!!! Vidd magaddal a sálat a virágoshoz és kérd meg, hogy kösse a csokorra masninak. Le fog esni az állad, de a párodé is :=)
2010. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer, úgy lesz akkor, masnisan:) köszönöm.
2010. szept. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!