Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik megye vagy környék az...

Melyik megye vagy környék az az országban ahova nem koltoznel a vőlegenyed/mennyasszonyod kedvéért sem?

Figyelt kérdés
Azért mert nem tudnál ott élni vagy a csaladalapitast sem tudnád ott elképzelni.
2015. ápr. 17. 09:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Zalai zsákfalu, Tiszántúli kistelepülések.

Otthont teremteni nem egy két évre tervez az ember.

Olyanokra gondolok, hogy legyen munkalehetőség, boltok, óvoda, iskola max fél órányira.

Legyen jó a tömegközlekedés, a környék.

2015. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem konkrétan megye kérdése, de nagyvárosokba semmiképp nem költöznék hosszútávra, mint pl. Budapest.
2015. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Bp. XX. ker!!!!
2015. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Budapest.
2015. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Budapest és más nagyvárosok; Alföld.
2015. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

A "Budapest" válaszom miért lett ennyire nem hasznos? A kérdésre válaszoltam, nem tehetek róla, hogy én ott nem érzem jól magam, méghozzá nagyon.

Falun születtem és olyan helyeken szeretek élni, ahol van hely és lehetőség állattartásra, gazdálkodásra (foglalkozunk is vele), nincs nagy tömeg, forgalom és azért lássuk be ez Budapesten a belvárosban nemigen lehetséges.

2015. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyik nagy városba se költöznék! :)
2015. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Budapestre nem. Ha fontos lenne a főváros közelsége akkor Budapest környéki települést választanék ahonnan könnyű a közlekedés, és a gyerekeket is ki lehet engedni bicajozni az utcára, lehet parkolni rendesen, és nem szmogban nevelni föl a gyerekeket.
2015. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Borsodba, Ózd, Miskolc es környéke. Kizárt hogy valaha is oda költözzek...
2015. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Budapesten nem tudnám elképzelni , hogy ott alapítsak családot, vagy ott éljek tartósan.

Vidéki nagyváros külterületén élek, kis kerttel. Van tömegközlekedés kb fél órára van a városközpont. Nekem így megfelel, cserébe egy tiszta, csendes környéken élek.

Lehet, hogy utazni kell a boltig, vagy a fodrászig, vagy a munkahelyig.

De eddig nem jelentett gondot.

Budapest számomra túl nagy, hiába szép, nem szívesen vagyok 1 napnál többet ott.

De ha ott nőttem volna fel, lehet az lenne a természetes. :)

2015. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!