Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Zille névről?

Mi a véleményed a Zille névről?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam rá és nekem nagyon tetszik. Ősi magyar név és szerintem mégis kicsit külföldies hangzású.

Nektek mi a véleményetek? :D

Keresztanyám babát vár és neveket keresgélünk... lehet,hogy ezt ajánlom majd neki :)

(A vezetékneve Cieleszky és szerintem gyönyörű lenne a Cieleszky Zille)


2010. febr. 21. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg borzalmas - a hangzása elég kemény, a vezetéknévhez meg egyáltalán nem illik.
2010. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
nagyon rossz, osztom az első véleményét
2010. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
:) A Zille német eredetű női név... és a németek sosem voltak "ősi magyarok"
2010. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon rossz a vezetéknévvel együtt kimondani,és nem is szép.Szegény gyerekkel miért akartok kitolni?
2010. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
A Zille német eredetű női név... és a németek sosem voltak "ősi magyarok". Ez a vezetéknév + keresztnév így együtt pláne, valóban rettenetesen magyarosan hangzik... :D
2010. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
A vezetéknévvel együtt nem jó. EGyébként külön igen. De ehhez a vezetéknévhez, egy nagyon egyszerű , rövid keresztnév való
2010. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem igazán nyerő név választás. Szerintem szörnyű.

Tegnap este is volt egy hasonló kérdés, ott az Orália név volt, elég nagy port kavart, a kérdést sajnos törölték a rendszerből.

2010. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem szépen hangzik együtt, olyan légies vagy nem is tudom. Nem túl magyaros mondjuk, de ha tetszik a keresztanyádnak, akkor miért ne?
2010. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha magyart akartok, akkor szerintem egy Cieliszky Réka szebben hangzik.
2010. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Egyrészt tényleg német eredetű a Zille (Cecília becézése), másrészt borzasztó hülyén hangzik a vezetéknév mellett. Meg magában is...
2010. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!