Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a lányotokat?

Katy123789 kérdése:

Ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés
Pár hónap híján 17 éves lány vagyok. Van barátom, akivel 4 hónapja vagyunk együtt (ő 20 éves). A szüleim ismerik a barátom szüleit (egy faluba lakunk), a barátomat csak látásból. A barátomnak most fognak ballagni az unokatesói (2 lány,ikrek és középsulis ballagás) őket is ismerem, mivel szintén a faluba laknak. Meg lettem hívva a ballagásra, viszont anyukám nem enged el. Kevesebb mint 1 hét van a ballagásig. Nektek mi a véleményetek erről? Ti elengednétek a lányotokat? Ő azt mondja, hogy nem vagyok a menyasszonya, hogy elmehessek a barátommal, mint a barátnője... Hogyan vegyem rá?

2015. ápr. 25. 12:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Mi az indok, amiért nem enged? (Azon kívül, amit leírtál, mert az hülyeség, ez csak egy ballagás.) Csináltál korábban valamit, ami miatt nem bízik benned?
2015. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én elengedném. Ha ismered a lányokat és jóban vagytok, menj el! Utólag nem tud mit csinálni, egyébként is bunkóság lenne visszautasítani, ha már egyszer meghívtak.
2015. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Nem, nem csináltam semmit. Megbízok bennem. Mindig mindent elmondok neki, mindenről tud. A kifogása az, hogy "nem olyan komoly még a kapcsolatunk, hogy elmehessek.. Akkor mehetnék ha a menyasszonya lennék, vagy több éve lennénk együtt..

Második: Én is ezt mondtam neki, hogy ezzel megbántanám a barátomat, hogy nem kísérem el, és az unokatesóit meg úgy mindenkit..

2015. ápr. 25. 12:18
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg azt, hogy vagy a barátod, vagy az ő szülei "elkérnek" anyukádtól.
2015. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%

Valamilyen szinten megértem az anyukádat, kicsit furcsa hogy az unokatesók ballagására szeretnél menni. Ha a lányok legjobb barátnője lennél simán elengedne, de így szokatlan, hogy 4 hónapos kapcsolat után már családi eseményekre visz a srác.


A mi családunkban is szokás meghívni "komolyabb" barátokat barátnőket, de ennyi idő után még senki nem fogadta el a meghívást.

2015. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

öcsém 16, a szintén 16 éves barátnője meg van hívva unokatesónk esküvőjére, pedig még csak 2 hónapja vannak együtt.


egy ballagás kb. semmi, vadidegenként is oda lehet menni. végigálljátok az ünnepséget és ennyi. az ebédre meg ha meg vagy hívva, nem értem mi baja anyudnak. meghívás nélkül persze nem illik.

2015. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem, csak nem mindegy, hogy itt ismer mindenki mindenkit, vagy egy olyan srác hívna el, akinek a rokonát nem is ismerem.. Azért nem mindegy.. :)
2015. ápr. 25. 12:26
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Még valami, az hogy nem mégy el nem feltétlenül illetlenség, mert ha nem vagy puszi pajtás a lányokkal akkor eléggé esélyes, hogy csak kedvességből hívtak meg a rokonok, nem pedig azért mert annyira szeretnék, hogy ott legyél.


Ha a fiú öccse ballagna és úgy mondanák a szüleik, hogy menj arra azt mondanám, hogy valóban őszinte meghívás.

2015. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Én mikor összejöttem a barátommal 23 éves voltam. Ő 29! Unokatesojának volt esküvője,anyáék mondták,h ne menjek el,még korai (1,5 hónap együttjárás után ...nem indult komolynak)Rá 1 évre másik uncsijának volt esküvője arra gond nélkül elmnetem! Ja és mi is egy faluban éltünk/Élünk
2015. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A két lánnyal is jóba vagyok, régebben lovagoltam velük, ilyesmik. Tehát azzal nincsen gond
2015. ápr. 25. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!