Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mennyit adtok ki...

Feleségek, mennyit adtok ki szépségápolásra?

Figyelt kérdés

A kiadásom tisztálkodásra egy hónapban tisztálkodásra és szépségápolásra kb 3500Ft, és nem tudom ezt már hogyan lekurtítani, úgy hogy ne menjek át igénytelenbe.

135 és 200 ezer között keresek, óraszámtól függ.

Ez minden, ami magamra megy, ruhákat nem veszek.


2015. ápr. 26. 20:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért kellene lekurtítani? Ez nem sok.
2015. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez lóf#sz... Én nem szoktam sminkelni, de a hajam hosszú arra sok mindent használok. Emellett havonta elmegyek egyszer fodrászhoz, hogy ne törjön nagyon a vége, néha kozmetikushoz, hogy kitisztítsa az arcom, néha napján egy masszázs se jön rosszul. 200 ezerbe ezek bőven bele kell, hogy férjenek.
2015. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se sok. én mindig akciós dolgokat vásárlok. szóval ha látom hogy xy sampon most akciós, és olcsóbb mint a mostani samponom, ugyanúgy megfelel az elvárásaimnak akkor megveszem.

körömlakklemosóból és lakkokból is a nagyobb kiszerelést vásárlom.

amiből csak lehet inkább a nagyobbat veszem meg, hiszen úgyis elfogy, de legalább olcsóbban jövök ki ha egyszerre megveszem.

pl ha jól állok akkor bevásárlok így ha a követekező hónapokban nehézkesebb lesz a dolog anyagilag, akkor kihúzom azzal amit már vettem korábban.

így van hogy hónapokig nem költök egy forintot se szépségápolásra.

míg máskor akár 10ezret is.

ruhákat én se nagyon veszek. cipőt és táskát szoktam venni, mert ezek használodnak el nálam hamar. de pl a nadrágomnak amit 10 éve vettem még semmi baja, ugyanúgy divatos. akkor miért vennék újat? az évek során felgyűlt pár darab.

persze szívesen vásárolgatnék felsőket néha vagy egy szoknyát új ruhát. de most nincs rá keret.

ha van akkor leárazásokon szoktam. szezon végi ruhák általában olcsóbbak. így lehet már megveszem a csizmám a télre márciusban. de ha tudom, hogy hordani fogom, akkor megéri.

2015. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nekem azért jóval több, pedig nem flancolok. Havonta 1500 kapásból elmegy gyantára (ezt otthon nem tudom csinálni, persze amit lehet epilálok). Sampont 2 havonta csinálok én magam, de ez van olyan 7-800 forint körül. Na mondjuk balzsamot nem vettem már egy éve, az nulla 😃tusfürdő 2 havonta 300ft, géllakot otthon csinálok, novemberben szántam rá egy tizest, UV lámpát ajándékba kaptam, így lakkozásra azóta nem is költöttem. Évente 2x tartok nagy sminkbevásárlást, ez lehet egy huszas is sztem, mert valamiből csak prémiummárkát veszek. Plusz évente arckrém a kozmetikusomtól, ez 8000ft, de valszeg legközelebb már ezt is magamnak csinálom meg (nem spórolásnól, hobbiból). Évente 2x járok fodrászhoz és 2x arctisztításra. Előbbi 2x3500, utóbbi 2x4000 ft. Sosem osztottam még le, hogy ez egy hónapra mennyi. De ahogy nézem kb 8000 lehet.
2015. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem sok.


Én ezeket szoktam megvenni rendszeresen:

tusfürdő havi 1800 Ft

krémdezodor 2 havonta 3200 Ft

sampon 3 havonta 3000 Ft

balzsam 3 havonta 2500 Ft

nappali arckrém 3 havonta 7000 Ft

shea vaj (éjszakai arckrémként használom) 3 havonta 2400 Ft

szemkörnyékápóló fél évente 8000 Ft


Ha jól számolom ez havi szinten kb 9600 Ft-ra jön ki. Ezeken kívül néha veszek egy új körömlakkot, szempillaspriált, rúzst, parfümöt stb.

2015. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem is igazán értem,miért kellene lefaragni ?
2015. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Havi szintre nehéz lebontani, mert általában 2-3 hónapig minden bírja. Arckrémeket, hajápolókat gyógyszertárban veszem, így ez lehet akár 10ezet ft is, tusfürdő, testápoló ilyesmik 1-2ezer ft, sminkek is sokáig bírják, amit gyakrabban veszek az a szempillaspirál 3-4ezer körül szintén kb. 3 havonta. De havonta szoktam ruhát, cipőt, bizsut apróságokat is venni, nem sokat max 5-10ezerért.
2015. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Ne akard tudni, mennyiért veszek arckrémet.
2015. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ez semmi!


Miért kéne ebből lefaragni?

2015. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez tök kevés. Minden hónapban elfogy egy sampon-balzsam-tusfürdő-lakklemosó. Szoktam venni kencéket, csak az arckrémem több, mint 3500,-mert sajnos nem kenhetek magamra bármit, kiüt minden. Hajfesték is 1700,-, őszülök, ez kell. Sosem volt probléma, mindent elhasználok, nem megy kárba. Sminkelek is. Ennyi pénzből, amit keresel, minden hónapban vehetnél egy darab ruhát és kb. 10ezer sem lenne sok piperére.
2015. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!