Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feleségek ti mennyit költötök...

Feleségek ti mennyit költötök a családi kasszából szépségápolásra ruhákra magatokra 1 hónapban? A férjetek nem tartja ezt soknak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 22:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

változó,ami fix, a kozmetikus,az 3-4ezer havonta,ruhát nem veszek minden hónapban,sminkcuccokat is ált. egy évben egyszer "nagy bevásárolok".Fodrászhoz sem rendszeresen járok,az is olyan 4 havonta 2500.

Nem tartja soknak.

2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
88%

Én általában a szokásos pipere cuccokat veszem, tusfüdő, krém, arclemosó, és Alverdét használok, az jó minőségű és olcsó. Kb. évente veszek 1 rúzst meg egy szemfestéket, mert csak alkalmakra használom, sokáig elég.

Ruhát elég gyakran veszek, de csak normális áron veszem meg őket, én nem adnék 15 ezret egy felsőért, most pl. az Orsayben vettem leárazáson 2 db 1000 Ft-ost és 1 db 3500 Ft-ost. Cipőm kevés van, általában 1 téli, 1 őszi-tavaszi, 2 szandál, egy csinos és egy strapabíró.

Nem tudok konkrét összeget mondani.

2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
91%
Hozzátenném még, mert szerintem ez fontos, hogy én is dolgozom, tehát úgy érzem, hogy a közös kasszából költhetek magamra is.
2013. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Én rengeteget. Ruhákra régebben nem, de mostanában kénytelen vagyok (34 kilót fogytam) de cipőre, táskára régebben is sokat kiadtam, mert csak jó minőségű, bőrcuccokat veszek. Sminkre sosem költöttem, de az arc- és szemránckrémem az egyik létező legdrágább, de meg is éri, 38 éves létemre 90%-os a bőrfeszességem, nemrég mérték. Férjem soha nem sokallta, mert a költekezésem ellenére sem nyújtózkodom tovább, mint ameddig a takaróm ér. (szerencsére rendkívül hosszú az a bizonyos takaró. Hajat festetni kénytelen vagyok, mert erősen őszül, ezenkívül másra mem költök. Ja, parfümöm is drága, de jó minőségű, tartós, sokáig elég. Szoliba nem járok, edzeni otthon szoktam.
2013. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
48%
Se testápoló, se arckrém, se rúzs, se semmi. Nem kell, így nulla forintot költök erre.
2013. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok feleség, így bocsi, ha off.

Utálok vásárolni, a kötelelző minimumot is el szoktam bliccelni (elnyűtt cipőben, szakadt nadrágban járok...:)), szóval kevesebbet veszek, mint ami a normál ápoltsághoz kéne. Idén csak 11E ft-ért találtam jó cipőt, szóval normál áron kellett vegyek, de ruház csak kínaiban vagy turiban veszek, farmert vettem idén 2-t 500 ft-ért darabját, az egyiknek kicseréltettem a gombjűt 300Ft-ért, amásiknak felhajtattam a szárát 500 Ft-ért. Szépítkezőszereket nem veszek, gyantáztatni szoktam, amikor nem vagyok lusta, 2000 Ft/alkalom.

2013. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tornázni nem jártok ha igen az mennyibe van? Ruhákra max. Mennyit költötök? A nejem havonta 10 et költ kondibérletre 10-10-5 fodrász, kozmetikus, körmös,kb 50 ért vesz ruhákat v. Cipőt5 pipereholmit. Tehát kb90 ezret költ ez női szemmel is soknak tünik?
2013. júl. 5. 22:22
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
annyit költök, amennyit kell, amire szükségem van. dolgozom, nem az ő pénzét költöm.
2013. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
10 et meg elkölt kávézóra mozira ilyenkre. Nem dolgozik. De a havi 100 at elvarja hogy odaadjam es mikor ho vege van mar adj 2 ezret vedd meg ezt a rubat van. Azóta mondtam irjuk a költését és ezt adta oda hogy erre megy el. Ti nem sokalljátok?
2013. júl. 5. 22:27
 10/28 anonim válasza:
52%
Igen sok, mert felesleges penz pazarlas... Nokent irom en is jarok edzeni ruhakat kozosen veszunk tavasszal osszel learazasoknal :) no kozben elvetve azert elofordul.. Mi inkabb nagyokat kirandulunk :)
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!