Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazsagtalan az...

Szerintetek igazsagtalan az elvarasom, vagy nem lesz ebbol ugysem semmi?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban a sztori: baratommal ket es fel eve vagyunk egyutt, fel eve egyutt lakunk. Azt korabban is megbeszeltuk h mindketten hazassag partiak vagyunk. Most felhoztam a temat, h o nem szeretne e mar hazasodni es azt mondta h meg nem elegge biztos benne. 25 evesek vagyunk, nekem ez annyira furcsa ha nem eleg biztos bennunk 2,5 ev utan akkor mi fog valtozni? Nem elvetetni akarok magam de ez igy nem egy celtalan idopazarlas? Szerintetek ez reszemrol furcsa, vagy ne nagyon remenykedjek?
2015. ápr. 27. 12:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Két és fél év valóban nem olyan kevés, fél éve együtt éltek, és nem 20 évesek vagytok. Azt javaslom, adj még neki egy kis időt (max. 1 évet), aztán viszont döntenie kell. Ha nem tud, akkor pedig neked.
2015. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Azt mondja amig nem diplomaztunk le nem szeretne hazasodni. De igy is dolgozunk es magunkat tartjuk el. Nekem ez a mondta fajt h meg nem eleg biztos bennunk
2015. ápr. 27. 12:16
 3/32 anonim ***** válasza:
69%

Mindkettőtök hozzáállása érthető és teljesen normális.

Te már abban az időszakban vagy, hogy szeretnél családot. Ő viszont még nem. Nem mindenki ugyanakkor érik meg.

Sajnos ő még nem ott tart, ahol te.

Azt neked kell érezned, hogy csak veled nem akar és titkon nem veled tervezi a jövőt, csak el van veled, amíg máshogy alakult. Vagy téged akar, és csak az esküvőt tartja még korainak.

Egyébként fél év együtt élés még nem olyan sok, hogy akkor most feltétlenül házasodni kéne már.

2015. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
Ez az az eset, amikor a lánynak kell felvetnie: "szeretném, ha összeházasodnánk". Bátorság: mert ez kihozza, miért nem szánja rá magát.
2015. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%

Nő vagyok, "kicsit" idősebb is.

Tégy fel magadnak kérlek egy kérdést: a házassággal a férfi számára mi változna a jogi elköteleződésen kívül?


Most is együtt élsz vele, együtt alszotok, vezeted/vezetitek a háztartást, közös kasszán vagytok.


Nos?

Na ezért nem akarózik neki (esetleg pontosan tisztában van az élettársi kapcsolat és a házasság felbontása közötti jelentős jogi és anyagi különbséggel...)

2015. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%

Még csak most költöztetek össze.

Még adnék egy kis időt neki. De ez elég kényelmes állapot neki.

2015. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
31%
Te még nem hallottad azt, hogy a férfiak később érnek? No, ebben is, nem csak hormonálisan. Fél év együttélés meg még nagyon rövid idő.
2015. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az egyes válaszolóval, adnék neki még időt. Én is 25 éves vagyok, de én például egyelőre nagyon érettlennek érzem magam hozzá. 2 éve vagyunk egyútt és 9 hónapja lakunk együtt, szeretem de egyelőre eszembe sem jut,hogy szintet lépjünk. Olyan gyorsan elment ez a 9 hónap és még mindig nem érzem,hogy 100%-ban ki is ismertük egymást. De ez az én változatom.


Szerintem adj még neki időt.

2015. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%
Lehet le fogtok pontozni,de szerintem ha a körülmények adottak,van lakás,munka,akkor minden csak kifogás.Ha szeretjük az embert,csak vele tudjuk a jövőt elképzelni,ő az igazi,akkor semmivel nem törődve összeházasodunk.Ehhez nem kell idő.A saját példám:8 év együtt,lakás,munka,mégsem lett házasság.A következő párommal fél év után szerveztük az esküvőt,és azóta is boldogan élünk.
2015. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Koszonok a valaszokat! En nem azonnal hazasodni akartam de eljegyezhetnenk egymast es ra egy evre hazasodni. De azt mondta o most nem tudja megigerni h egy ev mulva hazasodni akar, most irja a mester diplomajat es utana munkat kell keresnie s t b ...most sajnos eleg rosszul reagaltam es azt mondtam neki h eloszor gobdolkozzon el h akarja e egyaltalan ezt a kapcsolatot, es nem feltelen a hazassagot de legyen biztos bennunk. Azt mondta abban biztos h velem akar lenni, csak abban nem h hazasodjunk mert mukodne...most igy haragban valtunk el en eljottem az egyetemre de eleg rosszul erzem magam, mert a buszkesegem serult es nem JS tudom h Minen vagyok vele ha abban se biztos h en vagyok az igazi
2015. ápr. 27. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!