Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyasszonyom szülei még...

A menyasszonyom szülei még amikor nem kértem meg a kezét, ilyet mondtak a szemembe, hogy nem ilyen embert képzeltek el a lányuk mellé, és hogy a mi kapcsolatunk nyögvenyelős? Hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Most már nem mindegy? Azóta javult a helyzet?
2015. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy ők így látják kívülről. Nem érzik köztetek a harmóniát.
2015. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát, TE sehogy ne reagálj. A KEDVESED mit mondott erre? Ugyanis az ő dolga leállítani az anyjáékat.


Én is kaptam megjegyzést nagynénémtől, hogy "tök normális a párod, de lehetne kicsit magasabb. Miért ilyen alacsony fiút szeretsz?" Na, azzal a lendülettel kiosztottam, hogy leszállhat a barátomról, nemhogy örülne, hogy boldog vagyok, és a magassága ellenére remek férfi, akire az életemet is rábíznám. Határozottan, keményen, de nem sértően... kb. zaonnal elnézést kért, láthatóan észbe kapott erre.

2015. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Merthogy csak 165 cm, fél fejjel alacsonyabb, mint én. Képes volt ezen fennakadni.
2015. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Semmit se kell erre reagálni, maximum annyit, hogy "Köszönöm a vélemény kinyilvánítását, még szerencse, hogy nem az Önök dolga párt választani a lányuk részére."
2015. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen. Nekem remek anyám volt, nagyon szerettem, de a páromat nem engedte be a házába és azt mondta, úgyis el fog hagyni. Mondtam, hogy ez nem így van és nagy ívben nem foglalkoztam vele. Az én párom, nem az övé. Amúgy tizenpár éve vagyunk együtt, de anyám 10 év után is olyan volt, mint a legelején. Talán mély hatást tett rá az első alkalom, amikor a srác felbukkant a ház előtt, piros hajjal (igazából narancs, de anyámnak piros volt)...

Úgyhogy van ilyen. Engem különösebben nem zavart, én magam évi párszor láttam anyámat, mert nagyon messze lakott, a párom pedig nyilván sosem utazta át az országot, hogy becsukják előtte az ajtót. Anyám az irányomban nem változott, hát akkor? Van egy ilyen igazságtalan dilije, nem szép egy exbírótól, de ez van.


Az a fő, hogy a kapcsolatotok rendben van és szeretitek egymást. A szülők néha problémásak, a fenti esetben lehet, hogy csak féltik a lányukat, lehet, hogy rosszabb, lehet, hogy megváltoznak, lehet, hogy nem... De nem a szóülőkkel házasodsz össze.

2015. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!