Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha borzasztoan...

Mit tegyek ha borzasztoan elhanyagoltam magam 1 eves kapcsolatunk allatt?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok, 1 eve vagyok egyutt a parommal. Mar egyutt eltunk regebben 3 evet, de szakitottunk, majd 1 ev kuloneles utan most ujra egyutt vagyunk. Elozo ev nyaran jottunk ossze. Azota sajnos nagyon elhanyagoltam magam. 20 kg ot hiztam , a hajam sosincs megfesulve, egyszeruen a parja szakadt ruhajat hordo igenytelen no lettem. Ha nem borotvalkozok nem is jut eszembe, a szemoldokom mar olyan mint az erdo. Belenezek a tukorbe es a siras kerulget. Egy olyan munkahelyen dolgozom, ahol heti 6 nap 12 orat vagyok konyhai kisegitokent, szakadt "csoves" kinezetu emberekkel. Valtoztatni szeretnek , mielott meg elhagy... En is elhagynam magam!

Hogy kezdjek neki? A visszafogyas a legnehezebb :(


2015. ápr. 12. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Először a könnyebb részén ess túl: szőrtelenítés, arc és szemöldök rendbetétele. Szerezz be pár új csinos ruhát, otthonra is érdemes tiszta, nem szakadt, normálisan kinéző ruhákat felvenni. A pároddal ülj le beszélgetni erről, mert az ő támogatása és segítsége is szükséges lehet, főleg a fogyásnál. Mivel heti 6 nap 12 órázol, gondolom luxus lenne sportolni járni valahova rendszeresen, így első körben az otthoni tornát javaslom, még ha fáradt is vagy munka után, sajnos enélkül esélyed sem lesz fogyni.
2015. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazabol a parom is ilyen lett... O 25 kilot hizott es az utcara is szakadt ruhaba jar... Azt mondja " jol van ez igy " meg amikor dietaba kezdek beszol hogy " kibek akarsz tetszeni nekem vagy masnak". Es o sem tamogat, hanem reszt vesz a zullesbe :( mar annyira rosszul erzem magam a borombe hogy utcara sem szivesen megyek. Ha feloltozik normalisan (farmer plusz rendes polo ) akkor rajovok hogy nagyon is helyes pasi.
2015. ápr. 12. 17:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérd a párod segítségét. Ne ronts a helyzeteden, szóval ne ezekkel a szavakkal add elő magad (vagyis te is elhagynád magad, olyan igénytelennek érzed magad), mert ha már te is így gondolkozol magadról, akkor ő is így fog. Kérd, hogy segítsen abban, újra magadra találj. A fogyás egyébként akkor megy könnyebben, ha az életed többi területével elégedett vagy. Keress másik munkát, olyat, ami mellett jut időd önmagadra, és olyan társaságban dolgozol, akikhez hasonlítani szeretnél. Beszéljétek meg, hogy szeretnéd megreformálni az étrendeteket, ez őt is érinteni fogja. A szeretteink gyakran sokkal kevésbé látják hibának a hibáinkat, úgyhogy kérd ki a véleményét, szerinte mit kellene elsősorban változtatnod magadon, és mi az, amit szeret benned. A sport nehezen fog menni ilyen munkarend mellett, szerintem elsősorban egy normális munka legyen a cél. Szabadidőtökben pedig próbáljatok aktívan pihenni, járjatok túrázni, sportolni, bár nem hiszem, hogy a te esetedben a lusta életmóddal van a gond, napi 12 órában gondolom állómunkát végzel és pörögsz egész nap. Sokkal inkább a túlhajszoltság és egészségtelen életmód juttatott téged ide.
2015. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Etkezesem szornyu, munkahelyen nincs szunet, csak delbe kb 10 perc kajaido, szo szerint zabalva eszek.

A sajat hibam az, hogy mikozbe sutom ki az egeszsegtelen kajakat, bekapok egy ket rantott hust, sajtot stb es amikor hazaerek este 7 kor bezabalok valami kiados kajaval es kenyerrel. Mar terveztem hogy kozmetikushoz megyek es fodraszhoz, de 67 ezer forintot keresek es mar nem maradt ra keret ebben a honapban :(

2015. ápr. 12. 17:29
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
De kamus vagy bakker! :D
2015. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu ? Ez minden,csak az nem.
2015. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

"Azota sajnos nagyon elhanyagoltam magam. 20 kg ot hiztam , a hajam sosincs megfesulve, egyszeruen a parja szakadt ruhajat hordo igenytelen no lettem. Ha nem borotvalkozok nem is jut eszembe, a szemoldokom mar olyan mint az erdo. Belenezek a tukorbe es a siras kerulget.


Te van provokatív jelzőkkel,ami lázadást szít az olvasók között.Véleményem szerint,ha valaki ilyen az egyszerűbben,nem ennyire részletesen fejti ki milyenségét.


"Valtoztatni szeretnek , mielott meg elhagy... En is elhagynam magam! "



"Igazabol a parom is ilyen lett... O 25 kilot hizott es az utcara is szakadt ruhaba jar... Azt mondja " jol van ez igy " meg amikor dietaba kezdek beszol hogy " kibek akarsz tetszeni nekem vagy masnak".


Ez a két mondat egymással igencsak szemben áll.Fél,hogy elhagyja a párja,de a párja sem különb,ráadásul elégedett a kérdező kinézetével...szóval igencsak furcsa,mégis az elhagyástól fél.


"Etkezesem szornyu, munkahelyen nincs szunet, csak delbe kb 10 perc kajaido, szo szerint zabalva eszek. "


Tény,hogy vannak rossz munkahelyek kevés szabadidővel,de azért azt nem hiszem,ahol többen dolgoznak csak 10 perc legyen kajaidőre.Nem szalag mellett állnak,tehát enni minimum van idő.


Nah,hát csak ezekért a dolgokért érzem a kérdést "kamu-kérdésnek" Kedves 6-os :)


De,ha tévedek,akkor elnézést!

2015. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72 óràt dolgozol egy héten,és 67 ezret keresel??
2015. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy bejelentett meló. Mivel a környezetemben vannak, akik valóban minimálbéren nyomorognak hasonló állásokban, és ugyanígy rámegy az egészségükre a helyzet, én nem állítom, hogy feltétlen kamu. A nő igényesebb szeretne lenni, de a férfi elkényelmesedett, és inkább visszahúzza őt is, mert ezzel tükröt állít neki is.
2015. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
En is dolgoztam konyhan, nekunk sem volt semmilyen szunetunk, mindenki akkor evett, ha eppen volt egy kis ideje.Voltak olyan napjaink, amikor-barmilyen hihetetlen is- de egesz nap nem volt ido enni.
2015. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!