Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról aki...

Mi a véleményetek arról aki ötvenen túl, lassan hatvanhoz közeledve, még nem találta meg a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Mert ő mindenkiben talál valami hibát.

Az hogy senki nem felelt meg neki eddig, biztos a többség hibája?



#keresés #belevénülés
2015. máj. 12. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"hiba" mindenkiben van, tökéletes ember nincs. Kinek ki a megfelalő, ez is relatív, mint minden más. Aki nekem jó, neked nem, és így tovább..

Biztos hogy létezik a nagy Ő ... ?!

2015. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon válogatós. Ezzel igazából nem nekünk tett "rosszat", hanem magának. De igazából nem kötelező valakivel leélni az életünket, az is egy "életforma", hogy valaki egyedül él. Neki lehet, hogy ez az ideális (nem kell alkalmazkodni stb), tehát ez sem feltétlenül rossz.
2015. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg soha nem is fogja megtalálni. Persze biztos lesz valaki, akivel "élete végéig" együtt lesz :D
2015. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Neked ehhez mi közöd?!


Amúgy marok marcsi sem rossz megoldás.

2015. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mert nem ismerem.

Nagy ő van, de persze nem olyan, akiben ne lenne hiba. Mindenkiben van. Bennem is. Az ismerősödben is.

De nem mindegy, hogy mi az a hiba.

Lehet, hogy hihetetlen, de amikor párt kerestem, én is nagyon sokáig nem találtam, mert olyan alapvető dolgokkal volt baj, mint piálás, drog, munkakerülés. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy jól érezzük-e magunkat egymással, van-e vonzalom.

Tényleg nem egyszerű.

Lehet, hogy az ismerősöd baromi válogatós. Lehet, hogy jól el van így, és sokkal boldogabb, mint mások a befásult, boldogtalan, képmutató kapcsolatukban. De akár az is lehet, hogy annyira fél teljesen kiadni magát másnak, hogy nem alkalmas hosszú távú kapcsolatra.

De ahogy már írták, ez az ő dolga, az ő élete.

Nem szeretem, amikor valaki úgy gondolja, hogy csak az a jó, ahogy ő él. Ő lehet, hogy így boldog, úgyhogy nem kéne ezért piszkálni.

2015. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Nincs nagy Ő, csak Ő van. Nem keresel te senkit, valójában nem engeded magadhoz közel az embereket, mert valószínűleg van benned valamilyen félsz, tartasz attól, hogy valami rossz lesz, nem úgy ahogy elképzelted, meg végül is jól elvagy önmagadban is.
2015. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

"Még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált." Popper Péter


Én ebben hiszek, mert megtapasztaltam.

2015. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon kevesen találják meg a nagy Ő-t.


Vagy nagyon sok emberből lehet nagy Ő - ami valószínű, hisz sokan az egyetemen, munkahelyen, baráti társaságban találkoznak, ez esetben mekkora szerencse... nem, nem szerencse, hanem az átlagembernek 100 idegenből több, mint a fele lehet nagy Ő.


Vagy, ha létezik EGY nagy Ő, honnan tudod, hogy pont magyar, pont az a nem, akihez vonzódsz, pont az a kor, ami te vagy?


És szerintem létezik tökéletes ember, csak nem objektíven tökéletes, hanem szubjektíven. Akire én azt mondom, hogy na ő a tökéletes férfi, arra lehet, más azt mondja, hogy jézusom, mi ez.

2015. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%
4-es, hetek óta szenvedsz a férfihiánytól. Minden kommentedben a kukikkal foglalkozol. Nézd ha nem kellesz senkinek, akkor bizony fizetned kell érte!
2015. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%
Kedvesem, senkit sem érdekel, hogy elromlott a férjed, Elemes Jancsika. Nem kérek több privátot.
2015. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!