Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz ha egy nő a 30...

Nagyon gáz ha egy nő a 30 felé közeledve is szűz?

Figyelt kérdés
nem fogom úgy érezni hogy kimaradtam mindenből
2014. nov. 7. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
hát ha nem érzed úgy, akkor ok. ez a 'gáz' csak egy társadalom által kreált értelmetlen bélyeg. ha neked így jó, akkor senkinek semmi köze hozzá. inkább az a baj, hogy ezt itt kérdezgeted..
2014. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nincs rád írva, senki nem fogja tudni, és nincs is semmi köze hozzá senkinek, amíg nincs párod. Ha meg egy férfi emiatt hagy el, akkor annál alapból jobbat érdemelsz.
2014. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én 24 vagyok és szűz, de én már vágyom egy komoly kapcsolatra, csak attól félek sosem jön össze :(
2014. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenből, csak a baszásból.
2014. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szüzesség ténye még önmagában nem gáz.

A kérdésem az, hogy közeledve a harminchoz, miért nem volt még stabil komoly párkapcsolatod? A kérdésedre a valódi válasz ez lesz!

2014. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lisa Kudrow 30 évesen vesztette el. Őt sem zavarta.
2014. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább csoda.
2014. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gaz, es egyebkent is amig teged nem zavar, addig lenyegtelen masok velemenye. Mindenrol valoban nem maradsz le, csak a szexrol, meg mondjuk a lehetosegrol, hogy egy nap anya legy, de ugyis eljon az ido mikor olyan ferfi toppan az eletedbe, akire testestol lelkestol vagysz, es akkor mar ez a kerdesed csak egy emlek marad. Addig pedig ilyenre ne is gondolj, hogy gaz, mert nem az. :) 29/N
2014. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
30 évesen ideje lenne elhagyni a "gáz" szócskát, és saját értékrendet kialakítani.
2014. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia... miért érzed úgy? Az csak szex... :)
2014. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!