Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám csapkodja az ajtómat,...

Anyám csapkodja az ajtómat, ami kezd kiesni a helyéből. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy röhejes kérdés, de nálunk ilyen állapotok uralkodnak. Anyám egyszerűen nem képes normálisan kinyitni az ajtómat: mikor bejön, kitépi a helyéből, mikor kimegy, bevágja maga után. Ezerszer megmondtam már neki, hogy próbáljon kicsit óvatosabb lenni, még meg is mutattam neki, hogyan csukja be normálisan. Erre - számomra teljesen érthetetlen okok miatt - teljesen megsértődött. Utána eljátszotta, hogy 'nem tudja másképp kinyitni az ajtómat' - roppant gyerekes módon. A kilincset miliméterenként nyomta le, és fél percig tartott neki, hogy teljesen kinyissa az ajtót, mert úgy fogta meg, mintha porcelánból lett volna. Ezek után visszatért a csapkodós módszerhez.


Nemrég észrevettem, hogy az ajtóm egyre jobban akad, és már tényleg nem lehet halkan becsukni - idáig ilyen gond nem volt, vadiúj az egész cucc. Előző ajtómnál TOTÁL UGYANEZ volt. Ez is tönkre fog menni, be fog ragadni, hangos lesz. Érdekes módon, én mindkettőt be tudtam csukni úgy, hogy ne rengjen belé a ház, anyám viszont mindig megsértődik, mikor SZÉPEN megkérem, hogy ne hozza rám a frászt (már görcsbe rándul a gyomrom, mikor akar tőlem valamit), de ilyenkor mindig felhúzza magát. Egyszerűen képtelen vagyok vele beszélni!! Egyre csak bizonygatja az igazát, közben meg esik szét az ajtóm. Mi fenét tehetnék??? Ne írjatok légyszi olyat, hogy 'üljek le vele beszélgetni', mert a mi családunk nem így működik. Nálunk ilyen nincs. Vannak emberek, akikkel ezt nem lehet megcsinálni: ítéletnapig beszélhetsz nekik, de akkor sem fognak változtatni.


Még csak azt sem tudom megcsinálni, hogy válaszul elkezdem én is csapkodni az ajtaját, mert nála tolóajtó van...


2010. febr. 25. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bar az Opni bezart de vannak zart intezmenyek.Egy laza kedd delutani lobotomia csodakat tesz.
2010. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelj egy riglit az ajtóra.
2010. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A rigli jo otlet hatha anya megtanul kopogni!

Vagy egy jobb fajta azonnal koto pillanatragaszto hogy ott maradjon nehany orat amig levalik, hatha lesz ideje gondolkodni.

Nem irigyellek. Viccet felre teve valszeg a rigli az egyetlen megoldas!

2010. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ooo... Nalad is toloajto beszerzese?
2010. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be ilyen őskommunista ajtófékező erőkart mint ami a sulikban is van, nah azt próbálja becsapni,a puszta megmozdításához is kb annyi erőt kell kifejteni mintha felemelnél 30 kilót...
2010. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hadd csapkodja, majd egyszer magárab@ssza az egészet.
2010. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Micsoda család! Harmadszorra tolóajtó!!!
2010. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ja vannak ilyen ajtó fékező karok ,vagy tegyél a küszöb elé egy ilyen szivacs ajtókitámasztót(láttam az obiban)tuti nem tudja becsapni
2010. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérj karácsonyra fotocellás ajtót.
2010. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Te hány éves vagy? Miért nem költözöl el? Vagy ha anyád lakásában laksz, akkor meg neki kell az újat fizetnie...
2010. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!