Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos múlt a kisfiam és...

11 hónapos múlt a kisfiam és pár napja azt vettem észre hogy ideges. Csapkodja a játékait, idegből kiabál, a kezeivel villámgyorsan ütögeti az éppen előtte lévő dolgot. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem tudom hogy normális e,de az én lányom is ezeket csinálja. Ő 10,5 hónapos és tényleg néha tiszta "ideg". Ráadásul ő verekszik is. Szerintem ez már hiszti!

2011. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 1 éves kisfiam is ezt csinálja és ő is verekszik. Szerintem is hiszti :D
2011. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak mások így ezzel... már kezdtem azt hinni, hogy valami nem oké...


Más anyukáktól csak a szépet, a jót hallom, milyen okos, ügyes, szófogadó a gyerekük...


Ezért nem értettem a dolgot... hogy csak nálunk lenne ez?? De akkor nem...


Hogy kezelitek? Pl a verekedést? Mert nálunk is van, főleg öltözésnél.

2011. jan. 31. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti! Majd pár hónap múlva megtudjátok mit jelent a hiszti:)



Amúgy ez van nálunk is, 13 hós a kisebbik. Ha nekiáll csapkodni, akkor hamar megfogom a karját és lelassítom, hogy pápá, vagy simisimi, vagy bármi, amihez a kar felemelése kell először. Időbe telik, a nagyobbiknál is pár hétbe beletelt, mire leszokott a csapkodásról, dobálózásról.

2011. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha hisztizik a lányom, akkor beviszem a szobájába, leültetem a szőnyegre és otthagyom. általában bejön a dolog, mert gyorsan abbahagyja.

az öltözésnél nincsenek ilyen problémák még, de azért néha nehezen tűri, hogy ruhákat rángatok rá. igazából nem veszek tudomást róla, ha ilyenkor nyafog, végül is fel kell öltözni.

a verekedést egyáltalán nem viselném el, néha-néha ütögette a fejem, közben kacarászott, de szigorúan ránéztem, hogy ezt nem szabad. jelenleg úgymond dühkitörései nincsenek, remélem ezt megússzuk:-)

most 1 éves a lányom

2011. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!