Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom anyukája nem kedvel...

A barátom anyukája nem kedvel engem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és 6 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő az első barátom és neki is én vagyok az első olyan lány akit bemutatott otthon.

Amikor náluk vagyok akkor teljesen jól elbeszélgetek az anyukájával. (Legalábbis én úgy gondolom..) De amikor elmegyek akkor az anyukája mindig elmondja a barátomnak, hogy én még túl gyerek vagyok hozzá kapcsolati szempontból (a barátom 18 éves) és hogy nem beszélgetek vele eleget, meg, hogy nem akarom megkedveltetni igazán magam vele. Értem, hogy az anyukája nagyon beszédes, de én tényleg igyekszek. :( Persze ezen mindig jól összevesznek a barátommal, hogy én mégsem az anyukájához megyek hanem hozzá és ilyesmik.

Engem ez nagyon rosszul érint, mert nem szeretem ha miattam vannak veszekedések, meg az is , hogy annyira nem kedvelhet. :(

A barátom egyke. Lehet ennek köze hozzá? (hogy a legjobbat akarja a fiának) Szerintetek mit tudnék csinálni? :(



2015. jún. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell higy szeressen. Amikor nekem beszólt elküldtem a pi csába. Mindtam q páropáromnak hogy ő megy amikor akar én nem vagyok hajlandó oda menni. Kb öt évig nem mentem. Utána üzent hogy menjek mert "nem haragszik" végül megbékélt.
2015. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos az egykeket jobban feltik foleg az anyak a fiukat, hogy jon egy csimos lany es elveszi toluk a pici fiacskajukat.

Probaltal mar neki segiteni pl.a hazimunkaban, ha ott vagy? Ebedet fozni, mosogatni, a kedvesed szobajat kitakaritani? Persze nem azert mesz oda, de egy fel orat meger raszanni. Biztosan bevagodnal ezzel jobban.

2015. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jézusom 2es.... :D az agyamat eldobom


Kérdező, szerintem ne aggódj emiatt :) udvarias, normális vagy anyukájával, ne ezen parázz. ha nem vagy neki szimpatikus, akkor ez van, nem kell segget nyalni, házat takarítani...

2015. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi annak aki a 3. kommentet írta. :)

Tegnap kicsit szomorú voltam miatta, de rájöttem, hogy én ez ellen sokat nem tehetek. Max legközelebb igyekszek többet beszélgetni vele. Aztán ennyi :)

2015. jún. 7. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyke fiú barátnője vagyok én is, és sajnos:) jóval idősebb Nálad.


Ne felejtsd, nem Rajtad múlik, hogy anyuka elfogad -e, vagy sem. Ha kedves és normális vagy vele, nyugodt szívvel nézhetsz tükörbe.

Ne kövesd el azt a hibát, hogy meg akarsz neki felelni, ezért túlságosan besegítesz a házimunkába, vagy többet beszélgetsz vele a kelleténél. És nem kell mindenről tudnia, a kisfiára meg soha ne panaszkodj:) Kérj praktikákat anyukádtól, hogyan tudsz reagálni egy-egy egy-egy kellemetlen kérdésre, ha várható ilyen.


A legjobbat akarja a fiának? Hát nem Te vagy a legjobb neki?;-)

2015. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki 16:48-kor írta a kommentet annak nagyon igaza van:))
2015. jún. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!