Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom anyukája kicsit...

Barátom anyukája kicsit konzervatív nézeteket vall, szinte már félek előtte megszólalni! Mit tegyek? Szeretném, ha szeretne.

Figyelt kérdés
18 éves múltam, a barátom 22. Fél éve vagyunk együtt, elsők vagyunk egymásnak. Szerintem normális tempóban haladunk, nem feküdtünk még le, mert az a terv, hogy várunk házasságig, szóval egyáltalán nem mondhatjuk, hogy elkapkodjuk a dolgokat, hosszútávra tervezünk. Tegnap náluk voltunk, és a barátom épp rajtam feküdt, ruhában, és senki nem nyúlt sehova, mikor benyitott az anyukája (akkor jött haza, nem tudta, hogy ott vagyok) és elkezdte mondani, hogy ennek még nincs itt az ideje, meg hogy a fia a nagyobb, neki kéne okosabbnak lenni, meg hogy ő teljesen elront engem, meg hogy ez nem állapot így. Komolyan úgy beszélt, mintha én lennék maga a fertő... Ez nem az első eset, máskor is tartott már beszédet, hogy hogyan kell járni. Nagyon tekintélyelvű, nem is merek vele beszélgetni, mert folyton csak kioktat. Miért csinálja ezt? Lehetséges, hogy csak velem van a baja, nem is az egymáson fekvéssel?
2011. jún. 17. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Hat nem eppen ugy beszelt, mintha Te lennel "mg ferto", hanem fiarol szolt a velemenye.
2011. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Atyaég, ez most komoly? Szerintem ez nagyon ciki, pláne hogy egy 22 éves szűz csávó anyja kioktat! Szerintem igenis mondd meg neki a magadét, a srácnak is ciki lehet ez, ha nem áll melléd, akkor szokj hozzá hogy a gyereknemzésbe is besegít majd... Állj a sarkadra! (Mellesleg nem téma, de minek vártok az esküvőig? Hogy utána derüljön ki ha vmi nem működik együtt, mert van ilyen, tapasztalat!)
2011. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem merek a sarkamra állni, barátom se mer:D Tényleg szeretnék vele jóba lenni, nem veszekedni már most...
2011. jún. 17. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Anya pici fiacskája.
2011. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
titokba csak kéne szexelnetek, mert ha valami nem stimmel akkor lépni kell, de a házasságból már nehezebb lesz
2011. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

"nem feküdtünk még le, mert az a terv, hogy várunk házasságig, szóval egyáltalán nem mondhatjuk, hogy elkapkodjuk a dolgokat, hosszútávra tervezünk"


Téged idéztelek, Kérdező!

Ha a fiát így nevelte, hogy ennyire hisz még a házasság előtti erényekben, akkor mi a gondja az anyukájának?? Fiús anyukákkal nagyon vigyázni, csajok, ezt én mondom!

Nagyon kevés "elfogadlak a fiam mellé" típusú van!!

Kérdező! Anyukával ne igen foglalkozz, viselkedjetek normálisan a pároddal, minél kevesebb okot adva a találgatásokra. Anyukának senki se lenne elég jó, nem veled van a baj!

2011. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De pont ezt nem értem, 4 fia van, abból az egyiknek már gyerekei, egy elég bonyolult kapcsolatból! Jó házasok ugyan, de őket is lehetne miért piszkálni!
2011. jún. 17. 15:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajtót meg zárni. Vagy legalább éber lenni
2011. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy először ismerjük meg egymást, várjunk a dolgokkal, de ez már a ló másik oldala szerintem. Fényes nappal erkölcstelen egymáson feküdni?
2011. jún. 17. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nemcsak az anyuka, hanem ti ketten is vérkonzervatív nézeteket vallotok.

Az anyja csak téged védett, nem azt mondta, hogy te rontod el a fiát, hanem hogy ő téged.

2011. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!