Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivancsi lennek Dr. Csernus...

Kivancsi lennek Dr. Csernus Imre elettarsara. Most voltam egy eloadasan es azt mondta, olyan jo no, hogy lehidalt tole. Latta mar valaki, en hol nezhetnem meg, nagyon jol rejtegeti?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sajna nem tudok segíteni ,de szerintem ez is szubjektív dolog,nekem volt egy csajom áradoztam róla így meg úgy de volt olyan haverom aki azt mondta nekem ízlés ficamom van

:D (am.sztem jó csaj volt)

2010. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami neki szép, neked nem biztos, hogy bejön..egyébként meg lehet, hogy összességében érti jó nőnek, tehát hogy olyan okos/kedves/stb., hogy lehidalt tőle, mert olyan mély benyomást tett rá.

Amúgy a könyvei alapján már én is sokszor gondolkoztam azon, hogy vajon neki milyen a jó nő.

2010. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valami konkretabbat pls...ezek csak elmelkedesek, amiket en is tudok;)
2010. márc. 24. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Biztos valamelyik drogelvonón szedte össze...
2010. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy "jó nő" valaki, teljesen szubjektív. Lehet (sőt, valószínűsítem), hogy nem a külseje fogta meg, hanem a gondolkodásmódja, világszemlélete.

Csak a köznyelvben mondják a szép/csinos nőkre,hogy "jó nő", Csernus egészen mást ért alatta. Ezek szerint nem értetted meg, amit mondott.

2010. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a kioktatast...megertettem, nem vagyok csokkent elmeju...en kivancsi lennek arra, hogy milyen izlese van (fizikai jegyek)a hires, "tokeletes" Csernus dokinak..csak egy kis pletyka szintjen...most kovezzetek meg, de akar hogy is veszuk ez az ember mar "celeb" es aki ennyire a kozeppontba kerul, azert valjuk be kivancsiak vagyunk az eletere;).Szoval, valami konkret?
2010. márc. 25. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!