Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a barátotok...

Mit tennétek, ha a barátotok legjobb barátnője (aki leszbikus), belétek zúgna?

Figyelt kérdés
Egy egészen abszurd helyzetbe kerültem és nem tudom, mit tegyek. 21 éves lány vagyok, a barátommal 2 éve vagyunk együtt. Neki van egy legjobb barátnője, akivel már gyerekkoruk óta barátok és a csaj leszbikus. Kb 1 éve kezdődtek a konfliktusaink a lánnyal, mikor akárhányszor elmentünk társasággal valahova, beszólogatott vagy nyilvánosan kimutatta, hogy utál. Mindig furán nézett rám, mint aki meg akar ölni. Ez nekem rosszul esett, mert nem értettem, mi baja velem, a barátomnak is mondtam, aki mondta, hogy intézzük el egymás között, Ő nem avatkozik bele. Egyszer már nagyon felhúzott, odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy mi a fene baja van. Azt mondta, semmi, csak hagyjuk egymást. Engem ez nem hagyott nyugodni, mert szörnyen aggasztott, hogy valaki utál és nem fejti ki, hogy miért. Már tényleg rosszul esett a viselkedése, mert olyanokat mondott mikor például lementünk sátorozni egy tópartra, hogy "A hercegnőnek ez biztos túl alacsony színvonalú elfoglaltság", meg folyton röhögött rajtam. Egy hónapja egyedül maradtunk egy barátnőnk szülinapján, mert a többiek kimentek valamiért, Ő gitározgatott, én meg féltem vele egyedül maradni, mert remegett a gyomrom, ha a közelemben volt. Mondtam, hogy ha már így kettesben maradtunk, elmondhatná, hogy konkrétan mit követtem el ellene (már nagyon untam ezt az egészet). Akkor mondta, hogy felejtsem el, mert nincs kedve feszegetni a témát, úgysem jönne ki belőle jól. Mondom jó, akkor maradjon velem ilyen ellenség szinten és hagyjuk meg ezt a feszültséget, erre megcsókolt. Hirtelen nem tudtam reagálni, de egyből leesett, hogy mi a helyzet. Utána nem szólt hozzám, én meg nem tudtam, hogy most elmondjam a barátomnak vagy mi a francot csináljak. Ez volt akkor, 1 hét után írtam neki egy sms-t, hogy találkozzunk. Találkoztunk, másképp viselkedett, mondtam, hogy jó lenne, ha elmagyarázná ezt az egészet, mert nincs kedvem a játékaihoz, Ő meg elmondta, hogy én vagyok számára a nő és ezt gyűlöli, mert nem akarta magát lejáratni. Ez az egész egy rémálom, azóta nem nézünk egymásra, a barátom meg semmit sem tud erről. Én nem akarom ezt elmondani neki, mert akkor megromolna a kapcsolatuk, de így meg tiszta hülye ez a helyzet, mert ezek szerint belém van esve ez a lány. Félek, hogy valami nagyon rossz fog kisülni ebből a dologból. Olyan volt már, hogy a volt barátom legjobb barátja belém szeretett, de ez annál azért bonyolultabb. Most ott tartok, hogy itthon ülök és próbálom feldolgozni, hogy az a lány mennyire oda van értem és gondolkodom, hogy mi lesz később. Még az is jobb lett volna, ha tovább csinálja ezeket a cinikus megnyilvánulásait, de most így teljesen összezavart, úgy értem..nem tudom, hogy kéne viselkednem ebben a helyzetben. Egyszerű megoldásnak tűnhetne, hogy akkor ne beszéljek vagy ne találkozzam vele, de ezt nem tehetem meg, mikor folyton a barátommal lóg és a barátom társaságának központi része. Mi a fenét csináljak? Tök abszurd az egész, légyszí írjatok valami tanácsot.
2010. febr. 27. 22:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszerűen mellőzném. Nem értem, hogy min gondolkodsz. Te nem vagy leszbikus és van barátod. Akkor mi itt a kérdés? A barátodnak nyugodtan elmondhatod, hogy mit mondott ez a lány. Talán akkor már nem lesz a baráti társaságának a középpontja, hisz szerelmet vallott neked, el akar venni téged a barátodtól. Csak játszik veled, ne menj bele.
2010. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem meg van egy sanda gyanúm, ők nagyon jól elvannak együtt. Ha szeretne igazán tiszta szívből a barátod nem foglalkozna a csajjal. Ne legyél te bábu kettőjük között. Micsoda megalázó helyzet, hogy neked kelljen rettegned. Hagy mind a kettőt a fenébe.Vajon hogy esne a barátodnak a fordított helyzet, ha neked lenne egy jó fiú ismerősöd akivel lógnátok. Á gondolkozz el azon amit írtam.
2010. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
ÚÚ,ez tényleg durva sztori. Úgy gondolom,hogy én elmondanám a pasimnak. Vagy elég lenne annyi is,hogy nagyon nem jössz ki a lánnyal,és ha találkozni akar vele,akkor azt nélküled tegye.
2010. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De akkor felborítanám a sok éve kapcsolatukat és nem akarom tönkretenni a lányt.
2010. febr. 27. 22:44
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Én elmondanám a barátomnak..
2010. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
"kiderült, hogy a barátnőd akarna engem, elintézzük egymás között?":>
2010. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Á nem akarod tönkre tenni a kettejük kapcsolatát. Igen ők éljenek mint hal a vízben, te meg szenvedj. Te valóban ennyire naív vagy?
2010. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tartozna neked annyival, hogy akár az anyja indokolatlan ellenségeskedésétől is megvédjen.
2010. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez igaz, vagyis a lány igazat mondd, akkor szerintem ne mondd el a barátodnak. Gondolj bele: szegény lány miattad szenved évek óta és te még jobban keresztbe tennél avval, hogy elmondod a legjobb barátjának. Lehet hogy ez lesz később a megoldás, de szerintem ez még korai lenne most, de a lány tudja hogy nincs esélye hisz van barátod + hetero vagy.

Miért nem velem történnek ilyenek..

Nem lehetsz semmi ha ennyien beléd zúgnak, lehet benned vmi..

2010. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod tönkretenni a lányt, aki viszont tönkre akarja tenni a ti kapcsolatotokat a barátoddal... ez abszurd. Ő megcsókolt, pedig van már szerelmed. Ez alapból nagyon szemét dolog. Ezu alapján nem is igazi legjobb barát. Gondolj bele, ha a Te legjobb barátnőd megcsókolná a barátodat, ő meg nem mondaná el, mert "olyan jó barátnők vagytok". Milyen legjobb barát az ilyen? És nagyon nem vezet jóra, ha valaki nem őszinte a párjával. Ezt tapasztalatból mondom. Mondd meg neki, ha tényleg annyira szereti a legjobb barátnőjét, akkor úgysem fogja megutálni emiatt.
2010. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!