Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam a legjobb barátnőmmel! Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, és a barátnőmmel tegnap arról beszélgettünk, hogy milyen lenne csókolózni.

Még egyikőnk sem csókolózott, és hát szóba került az is hogy mi lenne ha mi kipróbálnánk ketten...

És hát csókolóztunk... És az az igazság, hogy élveztük is!!

Tegnap óta lelkiismeret furdalásom van emiatt...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam így??:( olyan rossz érzés, és bár az az igazság hogy élveztem,de akkor is... Tudtok segíteni?:S


2011. márc. 17. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Tini korban az ember sok mindent kipróbál. Ez még nem jelenti azt, hogy leszbi vagy. Ez majd kiderül.
2011. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
92%
SZerintem egyáltalán nem vagy leszbi. Kipróbáltátok és kész.Semmi különös.Nem egy csóktól lesz valaki leszbikus.
2011. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Ha elmondod hogy jön a témához az, hogy szűz vagy...
2011. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy az...Nem egy barátnőm mesélte ,hogy csókolózott lánnyal már.Volt olyan akit a nővére tanított meg csókolózni.

Élvezted és lelkiismeret furdalásod van? Butaság nem kell.Nem tettetek semmi rosszat.

2011. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy már srácoknál is eléggé divat, én ma láttam a buszmegállónál egy sarkon rövid ideig ölelték egymást nevetgéltek, aztán megpuszilták szájra egymást. Mondjuk metroszexuális kinézetűek voltak. Engem igazán nem zavarnak ezek legalább jó érzik magukat egymással.:)Vannak biszex emberek is!És én szerintem van az embernek szerintem több gondja mint azzal foglalkozni ki meleg ki ez stb...
2011. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
csókbikus vagy
2011. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sweetie ***** válasza:
81%

nem vagyaz .. :)

mondjuk én ismerek egy leszbikus lányt - részegen smároltam is vele.. :D na mindegy... :D

szóóvall, ha tudnád, hogy én - felelsz vagy merszben, fogadásból - hányszor csókolóztam már lányokkal ... mégis 1000%-osan hetero vagyok ;)

amugy hányévesvagy?:D

2011. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a kérdést én is feltehettem volna.
2011. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha később is gyakran előfordul, én azt mondom, hogy igen. Miért, ha fiú fiúval smárol, azokat nem mondanád melegnek? Akkor nőkre miért ne lenne ez érvényes?
2011. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
És ne mondja senki, hogy jajj lányoknál az mááás...
2011. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!