Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok valakit megtalálni,...

Hogy tudok valakit megtalálni, akinek csak a nevét tudom?

Figyelt kérdés
Egy rokonomat keresném, valószínűleg Pesten van,viszont nem tudunk róla semmit. Pár dolgot kidobott a google a neve után,de ami volt mobil egyik sem él mást meg nem tudunk róla. Meg lehet valahogy találni,okmányiroda nem adja ki a címét?
2015. jún. 12. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

De, a népességnyilvántartó értesíti őt, de nem adja ki a címét.

A telefonkönyvben kerested?

Közösségi oldalon? Rokonon, ismerősön keresztül?

2015. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

Tegyél egy próbát a facebookon, több százezer magyar is fent van, hátha sikerrel jársz.

Illetve ki is írhatod akár a hírfolyamodba, hogy kit keresel és hátha egy ismerőséhez elér a keresés, aki meg tudja adni az elérhetőségét.

2015. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Jelentsd fel :D a rendőrség megtalálja neked :D Nahjó.... inkább ne.... ha tényleg rokon, akkor csak van több közös ismerősötök is, akiken keresztül/vagy akik Faceb. profilján keresztül megtalálhatod. Manapság nem lehetetlen... én már találtam meg olyat is, akiről csak annyit tudtam, h 27-37 év közötti. :D (...Aztán összejöttünk ;) )
2015. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!