Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

4 éve vagyunk együtt a párommal,2 éve élünk együtt albérletben! Erösen gondolkozunk rajta hogy egy jó két évre vissza kellene költöznünk a szüleimhez hogy tudjunk spòrolni közös otthonunkra? Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ha azt mondjuk, maradjatok albiban, ti kajak ott maradtok? Ennyire ne legyetek már életképtelenek...
2015. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2015. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy költözzetek vissza a szüleihez vagy esetleg még azt tehetitek, hogy nem költöztök vissza és maradtok az albérletbe.
2015. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 schocko ***** válasza:
29%
Marhaság...nem szabad venni lakást, házat, mert az nagyon odaköt...tudom, hogy a magyar mentalitás ilyen, de ezért nem működik jól az ország...az albérlet a jó megoldás, lehet közel költözni a munkahelyhez és marad több idő másra, illetve felesleges lesz az autó...egy saját otthonra is mindig kell költeni, és a gyerekek nem fognak ott lakni később, viszont idős korban meg legjobb az idősek otthoa...visszaköltözni még véletlenül se...
2015. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem én sem hogy miért akar mindenki saját lakást ebben az országban. Albérletben jól el lehet lenni, tökéletes megoldás. De akár hitelt is vehettek fel lakásra és albi helyett azt fizetnétek havonta, visszaköltözni nem kell szerintem, én semmiképp nem is tenném, nyilván ingyen nem lakhattok a szülőknél sem... sokat nem lehet spórolni.
2015. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hidd el nem fogok kútba ugrani ha te azt mondod és van önàllò gondolatom,csak az ember kivàcsi külsö ,idegen emberek véleményére,és elvileg azért talàltàk ki ezt az oldalt de ugy làtszik fölösleges volt
2015. jún. 23. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Én idegbetegséget kapnék, ha valamelyikünk szüleivel kellene összeköltözni. De ezek csak a mi családjaink, lehet másoknál egyszerűbb a helyzet. Inkább nem spórolnék, csak legyünk tőlük teljesen függetlenek.

L

2015. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az nagyban függ attól, hogy MINDKETTEN hogy jöttök ki a szüleiddel (a párod nem érezné-e kakukktojásnak magát, téged meg nem tekintenének-e újra a kelleténél jobban a "kicsi lányuknak") és mennyire kényelmesen, mennyire szeparáltan férnétek el. Lehet, hogy működne, de azért elég nagy benne a kockázat, rengeteg buktatója van.

Első körben én is inkább a hitellehetőségeket (esetleg egy kisebb összegű lakástakarékot) gondolnám át.

2015. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem tudom miért kellett schocko-t lepontozni, baromira igaza van
2015. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó az albérlet, csak készüljetek rá, hogy ha terhes leszel, kiraknak a 'csába. Szerintem is jobb a saját lakás, legfeljebb ha más városba kell mennetek, akkor ti is kiadjátok bérbe.
2015. jún. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!