Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek ellenkező nemű testvére...

Akinek ellenkező nemű testvére van, az mennyire szégyenlős előtte? (pl. öltözködésnél) (Kort is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
Ja, és ha még egy házban laktok, akkor külön szobátok van, vagy közös?
2010. márc. 2. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a külön nemü testvérek nem vetköznek le egymás elött (a fiuk 18; 20; a lányok 22; 25), ez már kisgyerek korukban is igy volt, ennyi privátszféra kell mindenkinek. Eleinte egy szobában éltek (amig az idösebb fiú 14 lett), azóta sikerült megoldani, hogy mindenkinek van egypicike saját szobája is.
2010. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem és a bátyám sem öltözködünk vagy vetkőzünk egymás előtt. Külön szobánk van és ha öltözök mindig becsukom az ajtót. Vagy a fürdőben öltözök.


16/L, 18/F

2010. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem vetkőzünk le egymás előtt, külön szobánk volt mindig, de egyébként simán egymásra nyitjuk a WC-t vagy a fürdőszobát, ha nem figyelünk, de vissza is zárjuk. :-) (kivéve, ha betétet kell kidobnom tusolás után, kidobom akkor is, ha pisil, mert az a kuka a WC-n van, ez pár pillanat, max. nem nézek oda)
2010. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

másfél év van köztünk bátyámmal. kiskorunkban közös szobánk volt, és nem is tudom, meddig, de elég sokáig (szerintem 10 éves is voltam már) együtt fürödtünk, egy kád vízben. (persze gazdasági okokból: így kevesebb volt a vízdíj :P)

aztán kb 12 éves koromban költöztünk külön szobába. Fehérneműben járkálunk egymás előtt, abból nincs probléma, de meztelenül már nem. Sőt, én meztelenül már csak az édesanyám előtt mutatkozom, ha nagyon muszáj. :)

Ez nem szégyenlősség: egyszerűen felnőttünk, és senkinek semmi köze nincs a meztelen testemhez. :D

23L

2010. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem lakunk együtt, de mikor még együtt laktunk nem mutatkoztunk egymás előtt meztelenül. Sőt én előtte fehérneműben sem, ő néha szaladgált kisgatyában .

Egy ideig egy szobánk volt, úgy 11 éves koromig, de külön ágyban aludtunk.

25L, tesóm 27 F

2010. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bátyáim vannak, és a hozzam korban közelebb allóval kiskoromban sokat furodtunk egyutt, abszolut nem zavartattuk egymast, aztan olyan 10 éves koromtol nem vetköztem mar le senki elött, elegge szegyellös voltam. 24 leszek, most mar abszolut nem zavarna, de azert csakis fehernemuben mutatkozunk egymas elött. 24L
2010. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, én gyakran voltam ruhátlanul a húgom előtt, sohasem zavart, hogy lát meztelenül. Külön szobánk volt, de nyáron többnyire gyerekkoromban is meztelenül aludtam, így gyakran előfordult, hogy látott. Fürdés közben is bejöhetett a fürdőszobába. Ma sem vagyok szégyenlős.


25/F

2010. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Hát lehet, hogy sokan meglepődnek ezen,de minket húgommal úgy neveltek szüleink, hogy a családban természetes a meztelenség. Mindig is egy szobában laktunk,és senki nem bujkált sehova ha öltözködni kellett, bármikor használtuk a fürdőszobát ha kellett. Pl. esti fogmosás, senkit nem zavart ha valaki közben zuhanyzott!

Egy városban jártunk középsuliba és volt rá lehetőségünk hogy ne koleszba hanem egy kis lakásban legyünk albérletben. Néhányan furcsán is néztek mikor elmondtuk hogy nem a szüleinkkel lakunk hanem albérletben. Ott sem volt soha semmi gond, pedig csak egy szoba volt, akkor én 17, húgom 14 volt, és 5 évig laktunk együtt.

Én most 27 húgom 24.

Nem találkozunk személyesen sokszor mert messze élünk már egymástól, de telón 2 naponta beszélünk legalább.

Pár hónapja dolgom volt arra fele ahol lakik a párjával, és ott aludtam náluk, ö mondta hogy így legyen mert régen beszélgettünk egy nagyot és a párja pont nem lesz otthon mert céges továbbképzésen lesz valahol messze és ott alszik.

Este 6 körül értem oda, megvacsiztunk, és elkezdtünk beszélgetni,szinte rögtön 10 óra lett. Hú-ha kéne menni fürödni meg aludni mert holnap munkanap mindkettőnknek, de olyan jót beszélgetünk. Szinte egyszerre mondtuk hogy ez régen se zavart senkit! :)

Bevágtáztunk a fürdőbe, ő fogat mosott,lemosta a sminkjét, még én zuhanyoztam, aztán meg fordítva.

Persze közben végig dumáltunk!

Nekünk ez a természetes, és sosem volt semmi gond.

Másnap hullák voltunk, mert hajnali 2 kor fejeztük be a beszélgetést!

2010. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
nálunk soha nem volt divat egymás előtt meztelenül járkálni. sem a bátyámmal egymás előtt, sem a szüleink előtt, meg ők sem előttünk. babakoromban látott utoljára meztelenül :)
2010. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:32 vagyok 28/N.
2010. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!