Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, kicsit szégyenlő...

Visszahúzódó, kicsit szégyenlős fiúval túl "felszabadultnak" lenni nem célravezető?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok,általában.Pattogok,fecsegek,nevetgélek,jól érzem magam. Ő elég csendes,szerintem vagy megijeszti a felszabadultságom,vagy úgy érzi,hogy mindenkivel flötrtölök.Lehet,hogy ebben az is szerepet játszik,hogy facebookon "kapcsolatban" vagyok.

Hogy kell ilyen személyhez közeledni úgy,hogy ne legyen olyan világos,mint a Nap?


2011. szept. 9. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy megijeszti a felszabadultságod, vagy úgy érzi hogy mindenkivel flörtölsz?

az eszedbe se jut, hogy talál egyáltalán nem is tetszel neki? amúgy meg miért akarnál egy ennyire más világ emberrel kapcsolatot?

2011. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert érdekes.
2011. szept. 9. 23:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem flörtölök mindenkivel,csak beszélgetek,nevetgélünk,fiúkkal ugyanúgy,mint lányokkal.Ez számomra csak haverkodás.
2011. szept. 9. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csendes fiú nem feltétlen akar csendes barátnőt..
2011. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
facebookon ne írd be, hogy kapcsolatban vagy, ha közben másra veted ki a hálód, mert nem lesz túl jó véleménnyel rólad
2011. szept. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!