Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzügyi kérdésekben és...

Pénzügyi kérdésekben és valamiért az üzleti érzékem is jobb mint a menyasszonyomé. Hogyan lehet azt elérni, hogy ezt a részt bizza rám? Mivel már sokszor rá hallgattam, és sajnos, így volt, hogy nagyobb pénz is elúszott.

Figyelt kérdés
Sokszor kikérem a véleményét tiszteletből,de már rájöttem ha ráhallgatok,akkor anyagi vonatkozásban sajnos nem járok(unk) jól.Ha nem mondom el,akkor lelkiismeretfurdolásom van.Most egy apró példa,van egy nem használt szekrénysorunk,amit eltudtam volna adni 75 ezer ft-ért,mivel nem vagyunk megszorulva,megkért a vevő,hogy engedjek el neki 5 ezer ft-ot,mert a szállítót is kell hívnia,ami neki plusz 7 ezer ft.Én úgy voltam vele,hogy az az 5 ezer ft nem oszt nem szoroz,hiszen nem használjuk ls felesleges porfogó.Ő ugyan nem enged,akkor inkább megmarad.Ez egy apró példa,mert nagyon sokszor volt már ilyen.Ha nem szólok,akkor meg abból van sértődés.
2015. jún. 25. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
minden pasi jobban bána a nő pénzével persze 5 ezer nem számit kitünő üzleti érzék
2015. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Figyu, szerintem a lábadra kellett volna állni és azt mondani, hogy eladjátok. 5 ezer ide vagy oda... Szerintem itt nem az üzleti érzéken vagy a hangsúly, hanem hogy ő ( és nem te) az erélyesebb.
2015. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Most komolyan, nálatok 5-7 ezren múlik a kassza? :)


Én nő vagyok, és üzletasszony, de lazán fizetnék ÉN 5 ezret azért, hogy a gagyi, felesleges bútort elvigye valaki .)


A 75 ezret te áraztad be??? Mert lehet, a piaci értékkel köszönő viszonyban sincs.

2015. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek veled. Minden régi porfogó menjen ki a lakásból. AKár áron alul. Az én és családom kellemes környezete nem pár tízezer Ft.

Felőlem ingyen vihetné, akinek szüksége van rá. És meg is tettem költözésnél.


42/N

2015. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

látom késő van, ezért fordítok kicsit:


pasi el akar adni egy szekrényt 75-ért

vevő 70-ért megvenné

csaj nem enged

bútor marad a nyakukon

2015. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
pasinak nem számit az az ötös amit egy hét alatt nem kerene meg lényeg az ő szép környezete az ő igaza meglegyen
2015. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Még egyet is értek, csak ezzel nem "az ő igaza meglegyen"


Mert miért? Pasinak igaza van, csak mert? :)


SOkat fogsz még pofára esni.

Ez már szerencsére nem a hímsoviniszta világ :)

2015. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Pénzt pasi kezébe? Nálam kizárt!
2015. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!