Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem.13...

AyameXMessy kérdése:

Segítségre van szükségem.13 éves lány vagyok. Ez fontos adat lesz. A kérdés miatt:?

Figyelt kérdés
próbálom feldolgozni,de nem megy,és semmihez nincs kedvem,úgy hogy röviden próbálom elmondani.a szüleim meghaltam anyám egy éve apám 2 éve.azelőtt elváltak kb 4-5 éves koromban.anya rákban apa szívproblémákban jelenleg a nevelőapámmal élek aki a gyámom,de a nagyszüleim kitagadtam mondván a létezésemmel öltem meg az anyámat,a testvéreim nem foglalkoznak velem,hanem mindig én vagyok a lelki szemetes,a suliban én vagyok a legrosszabb tanuló,nem vagyok nagyon komolyan beteg,de van egy ,,kis" lyme kórom,a fiúk az osztályomban rengeteget csesztetnek,vannak barátaim nagyon szeretem őket de ők sem képesek irányt mutatni hogy arra menjek.Élni akarok de nem is.Depressziós is vagyok.a családom kis koromban olyan dolgok történtek,mint például apukám baltával kergette anyámat,vagy a sötétben ült és várta hogy hazaérjünk.Fegyverei is voltak.De nem lettek komoly érüléseink.A traumán kívül,elmenekültünk onnan,és akkor találkoztunk a nevelőapámmal.Akibe anya később beleszeretett,és a válás után összejöttek,de anya meghalt....és valamilyen szinten én is.Apámat is szerettem,de nem volt nagyon apafigura az életemben.

2015. jún. 29. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
A kerdesed pedig....?
2015. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Pont itt az ideje, hogy egy jó sportklubbot válassz, és eddz !! Keményen! Legyen célod, legyél kitartó!

A sport mindent megold, csak kitartásra van szükséged.

Mellette pedig tanulj, mert nem csak a testet, az elmét is csiszolni kell!!!

Kitartást!

2015. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Írtam privátot, válasznak túl hosszú lett volna.
2015. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Nagyon sajnálom. De figyi én tudok pár lelki gyógymódot. Tényleg fontos a mozgás és a tanulás de még nem szabad erőltetni. Igyál sok menta és orvosi citromfűlevél teát. Aludjál egy nap legalább 10 órát ha van rá mód tarts/nevelj egy növényt vagy állatot. Javasolt állatok: hal kutya macska hörcsög. Javasolt növény: Kaktusz (a többiről kevés tapasztalat.). Nevezd el és beszélgess velük. Vegyél illóolajas fürdőket olvas és nézz vidám történeteket?Remélem segítettem sok sikert.
2015. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem tudjátok hogy most egy életet mentetek meg.
2015. jún. 29. 19:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólókhoz, és hozzáteszem hogy hallgass zenét! https://www.youtube.com/watch?v=SjkJ6GZh-pY
2015. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez az egyik kedvenc számom XDDD
2015. jún. 29. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt az ideje, hogy elkezdj tanulni. az osztálytársaidat meg szard le. hamarosan elkerülsz középiskolába, ott azért már felnőttesebb a közeg.

tényleg ne hanyagold el a tanulmányaidat, még akkor se, hogyha ilyen rossz gyerekkorod volt/van.

a nagyszüleid se normálisak, de legalább anyukád volt férje gondoskodik rólad! nézd mindennek a jó oldalát.

de biztosan nagyon nehéz lehet, szerintem ha van iskolapszichológus, keresd fel!

2015. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
30%

Szerintem kezd el beszélgetni Istennel imában!

Hidd el vàltozás lessz az életedben ;)

2015. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nagyon elszomorító ami történt veled ;( a lényeg az hogy tanulj és sohase add fel az álmaidat/céljaidat
2015. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!