Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek joggal vagyok...

Szerintetek joggal vagyok felháborodva, hogy a bátyám és a felesége nem hívott meg fagyira?

Figyelt kérdés
A szüleimmel élek még. Szüleimet meghivták, de engem nem. Maradhattam itthon egyedül. Elég rosszul esett.
2015. júl. 8. 10:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Haragban vagytok, vagy veszekedtetek mostanában? Bírod a feleségét?
2015. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem bírnak?
2015. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért egy fagyin nem kéne kiakadni. Lehet, hogy felnőtt programot akartak, meg akartak beszélni valami komolyabb dolgot, vagy ilyesmi.
2015. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk haragban, nem veszekedtunk
2015. júl. 8. 10:39
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem. Én is voltam már hasonló szituban.. Ez ilyen.. anyós-após ifjú pár program. Én örültem inkább, h addig is egyedül lehetek, azt csinálok akit akarok, esetleg áthívtam pár ismerőst. Nem nagy dráma.. Letelt 2 hét, aztán meg pl engem hívtak magukhoz nyaralni.. egyes egyedül.. csak engem 1 hétre.. (külföldön laknak) Tehát nem jogos a felháborodás sztem.
2015. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Most csak a szüleiddel akartak lenni. Nehogy már egy fagyin hisztizz.
2015. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
Jézusom, hány éves vagy, kettő? :D
2015. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Én sem értem a sértődést.

Valószínűleg ez csak egy ürügy volt hogy elmenjenek otthonról és olyan dolgokról beszéljenek amihez nincs közöd (pl. gyermekvállalással kapcsolatban kérik a szülők tanácsát vagy anyagi jellegű kérdés merült fel, ami az ő dolguk).


J

2015. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

És mit mondtak, amikor azt mondtad, hogy "dejó, fagyizni mentek? Csatlakozhatok?"


MErt normális, felnőtt ember,ha el akar menni, rákérdez. Elvileg nem vagytok haragban, akkor miért várod el, hogy udvaroljanak? Ha menni akarsz, szólalj meg!

2015. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg rólad akartak velük beszélni!:)
2015. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!