Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nős férfiba...

Beleszerettem egy nős férfiba akit a felesége elhanyagol de a lánya miatt nem akar válni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nő nagyon elhanyagolja, barátsággal kezdődött a kapcsolatunk ez által tudom hogy ez nem mese! Majd elkezdtünk kavarni, 1 éve ismerjük egymást és kettő alkalommal lefeküdtünk!

Többször találkoztunk akkor esetleg megsimogat, meg puszil megcsókol!

Volt hogy kerültem szánt szándékkal mert bele fáradtam ebbe hogy tudom válni soha sem fog, legalábbis míg teljesen bele nem fárad abba hogy a felesége nem törődik vele úgy mint egy férfival!


2015. ápr. 12. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nők. Semmiből sem tanultok.
2015. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi ideig voltatok barátok, mielőtt elkezdtetek "kavarni"?
2015. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Szállj ki belőle. Ha a családja kell neki, tartsd tiszteletben a döntését, és keress egy szingli pasit.


Annyi ötezresem lenne, ahányszor ezt olvastam/hallottam, hogy szegény férjet elhanyagolják, ezért máshol búbol, de estére hazarepül, nem kéne lottóznom...

2015. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
körülbelül fél évig nem is volt közöttünk semmi sem!
2015. ápr. 12. 22:08
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Az nem barátság. Szeretőt keresett magának.


Ne legyél buta. El fogod cseszni az életed.

2015. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy a lánya miatt nem akar válni, akkor nem meri kimondani, hogy a feleségem miatt nem akarok válni. Vagyis csak néha otthonról félrelép, de nem akarja veled összekapcsolni az életét. Ha bírod így, akkor sokáig megtarthatod a kapcsolatot, ha nem bírod, és többet akarsz tőle, akkor azonnal elveszíted. De léphetsz te is: szakítasz vele. Te döntesz, hogy mit csinálsz.
2015. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Na a sokadik szereto ezen az oldalon aki elsore bexopta a felreqros ferj standard dumat.


"A felesegem elhanyagol, nem ugy kezel mint egy ferfit, nincs mar kozottunk evek ota semmi. De a lanyom imadom, miatta szenvedek tovabb a sarkany mellett, remelem megerted. Ha a lanyom majd oviba (iskolaba, gimibe, egyetemre, stb) megy akkor azonnal elvalok. Nem akarod megint azt csinalni a szaddal mint a multkor? Csak teged szeretlek, eskuszom"



Ezt be lehet vaditani kozos hitellel, oreg, erzekeny szulokkel, tarsadalmi statusszal es igy tovabb.


Azt gondolna az ember hogy a XXI. szazadban a nok mar nem olyan ostobak hogy ezt elhigyjek. De ugy latszik megis.

2015. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne fecséreld rá az idődet, válni megmondta, hogy nem fog, Te meg előbb-utóbb szeretnél gondolom saját családot. Ha vele maradsz eltelnek észrevétlenül az évek és a végén ott maradsz megsavanyodva, tele rossz érzésekkel. Legalább megmondta, hogy nem fog elválni ez annál azért jobb, mintha megígérte volna hogy majd elválik és téged vesz el. A szerelem mindig vak, de elmúlik. Csak úgy tudod otthagyni, ha nem találkozol vele, mert ha újra látod ismét feléled a láng. Lépj tovább. Sok ilyet láttam már a környezetemben, sosem volt jó vége.
2015. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elhanyagolja a felesége? Hát mégsem mondhatja azt neked, hogy csak szeretőnek kellesz időnként! Ez a "nagyon elhanyagol a feleségem" szöveg tipikus férfi hazugság. Sok nő bedől neki. Szó szerint.
2015. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
egy szó mint száz, ő kihasznál téged.
2015. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!