Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütöttem a párom, nagyon...

Megütöttem a párom, nagyon sajnálom. Hogy kérhetnek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Ma sokat dolgoztam mégsem tudtam befejezni a munkám. Így otthon folytattam (ép most készültem el vele). Párom ezen a héten nem dolgozik, unatkozik otthon. Nem hagyot dolgozni, folyton piszkálta a laptopot és elnyomotta. Szóltam szépen, szóltam csúnyán, utoljára már nagyon ideges és fáradt voltam és mondtam, ha még egyszer hozzányúl megütöm. De ő csak nevetett és azt gondolta milyen vicces és kikapcsolta (már majdnem kész voltam), én meg reflexből adtam neki egy "kokit" rögtön megis bántam. Bement a hálószobába és azóta nem szól hozzám hiába kértem tőle bocsánatot.
2015. júl. 8. 22:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
Te a pasi vagy, ugye?
2015. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
hát egyikőtöknek se való párkapcsolat az biztos...bár lehet én is ütnék, ha valaki kikapcsolná a gépet, amikor dolgozom és nem mentem az adatokat
2015. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Egyikőtök hülyébb, mint a másik. És ebbena helyzetben senkinek nincs igaza, te erőszakos paraszt vagy, a párod meg retardált bunkó, hogy nem hagy téged dolgozni.
2015. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 mantis religiosa ***** válasza:
32%
Nincs is jobb egy igazi, indulatoktól sem mentes békülőszexnél. úgyhogy hajrá, vesd rá magad! Ne feledd: sose hajtsd álomra a fejed, haraggal a szívedben! Egyikőtök se!
2015. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 piriiiii ***** válasza:
41%

Hát figyi, először is, Te szóltál, hogy ha még egyszer hozzányúl, megütöd. :D Ezért ez az ő sara, az ő felelőssége.

Másrészt meg elég gyerekes viselkedés, hogy Te dolgozol, ő meg ott viháncol. Ilyet 10 éven felüli emberek alapvetően, azt hiszem, nem szoktak csinálni... Most meg duzzog bent. Ez is elég gyerekes viselkedés. Nem hinném, hogy bocsánat kérésre szorul. Nem vagyok ugyan semmilyen fizikai bántalmazás híve, ha egyszer meg lehet a dolgokat BESZÉLNI, de Te hiába próbáltad normálisan megkérni, nem értett belőle...

2015. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
57%

Hagyd ott a francba. Aki ilyen hülye, hogy nem tudja tolerálni egy másik ember indokolt rossz hangulatát és fáradtságát, teret és szabadságot nem tud engedi neki és hülyének nézi, az bizony meg is érdemel egy sallert.


Szerintem válts valaki másra, aki elég tiszteletet és megértést tud tanúsítani feléd. Szerintem nem vagy bűnös. Én legalábbis melléd állnék. Ez a pofon nem a férfi fizikai fölényének és brutalitásának kifejezése volt, hanem egyik ember a másiknak lever egyet, tényleg megérdemelt egy maflást. Hülye pi.csa. Sajnállak téged, az ember nem ezt érdemli miután végig robotolja a napot...

2015. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Hány éves a párod? Basszus, ilyet még a hatéves lányom sem csinál, képes felfogni, hogy dolgozom a gépen. :O Nekem is eldurrant volna az agyam helyedben, de koki helyett valószínűleg hozzávágom az irattartót.
2015. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 piriiiii ***** válasza:
43%

Azért az túlzás, hogy erőszakos paraszt lenne a kérdező. Egész nap dolgozott, lássuk be, rothad az ember teste ebben a melegben szinte, hazaért, otthon is folytatta a munkát, a párja meg baszkurálja. El tud szakadni néha a cérna. És bizonyára nem úgy kell értelmezni a megütést, hogy félhulla lett a párja.

Mondjuk az önkontroll jó dolog...

2015. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 mantis religiosa ***** válasza:
24%
Mennyi ideges, dühös hozzászóló... Képzelem milyen párkapcsolatban élhetnek.
2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem akarja, akkor nem üti meg...
2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!