Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben kérhetnek...

Milyen esetben kérhetnek füzetvezetést és blokk gyűjtést a gyámügyisek? Valakitől kértek már ilyet?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm.Nekem nincs ilyen problémám,de másnak igen.
2015. júl. 11. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Milyen ügyről van szó? A gyámnak vagy a gondnoknak el kell számolni. Kèrhetnek számlát, sőt!
2015. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te ilyet nem kérhetsz sőt a gyámügy sem ehez birosági határozat kel
2015. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha valakinek a törvènyes kèpviselőjèvè nevez ki a gyámhivatal, akkor èvente el kell számolni a vagyonkezelèsről. Ès igen, jogszabály szerint kèrhetnek bevètelet kiadást igazoló szelvènyeket. Èn tudom, mert ott dolgozom.
2015. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!Nos akiről én tudok,havonta kell mutatnia kiadást,sima bolti blokkot és füzetet.Saját gyermekei vannak.Egyedülálló volt és gondolom nem tudta ellátni a gyermekeit.Azóta nem él egyedül,mióta elkezdődött ez az egész hajcihő.Több mint egy éve.Azóta is járnak hozzá.Gondolom az ügytől is függ,hogy mit kérhetnek és meddig tart mindez.Én egy kicsit sokallom ezt az időt,mivel nem egyedül látja el a gyermekeit.A másik a bolti blokk.Ez elég?Van egy ismerősöm, családgondozó.Ő nem is hallott még ilyen eljárást,hogy havonta kérhetnek,de olyat se hogy évente,max külföldön.
2015. júl. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!