Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érvényes-e erre a jótállás?

Érvényes-e erre a jótállás?

Figyelt kérdés
Üdv,a minap elromlott a samsung fülhallgatóm amit a tescoban vettem(azon a külön részen,ahol a komolyabb telefonok vannak kirakva). Megvan a doboza és a blokk is,amit 2014.07.27-én állítottak ki. 3000ft volt,érvényes még a jótállás,vagy vegyek újat?

2015. júl. 2. 13:27
 1/3 anonim válasza:
23%
Inkább vegyél szerintem újat. Meg szerintem nem igazán éri meg márkás fülhalgatót venni mert nekem is van egy noname fülallgatóm ami már másfél éve nagyon jól szól.
2015. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen árkategóriában és garanciajegy nélkül inkább vegyél újat. Persze megpróbálhatod kicseréltetni, legfeljebb nem cserélik, ugyanis szerintem csak fél éven belül cserélték volna. Garanciajegy sem jár hozzá, ez ilyen megveszed, használod amíg szól, aztán kidobod kategória.

#1 - Addig mondod ezt, amíg nem hallottál egy drágábbat. Ha meg egy drágább sem jobb a fülednek, akkor szerencsés vagy anyagi szempontból.

2015. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen kis értékű cuccokra 6 hónap szokott lenni a gari, ha nagy mákod van 1 év. Próbáld meg, abból baj nem lehet.
2015. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!